Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
494.00 грн
/кг

Тетрагідрофуран 180 кг

Виробник: Украина
Код товару: 8060
В наявності
494.00 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Тетрагідрофуран 180 кг - хімічна речовина, представник циклічних простих ефірів, популярний полярний апротонний розчинник, що має неабияке значення для органічного синтезу. Зовні це легколетюча рідина, яка не має кольору. Запах – властивий ефірам.

Хімічна формула – (CH2)4O.

Де застосовується?

У хімічній галузі, де він виступає розчинною речовиною та дослідницьким середовищем для виконання великої кількості різних реакцій.

Як розчинник ПВХ, замість сірчаного ефіру в лабораторіях, для синтезу γ-бутиролактона. Часто виступає антикристалізаційною присадкою до авіа-і ракетного палива. Він безцінний при синтезі синтетичної смоли, кополімерів з етиленоксидом та окисом пропілену. Продукти кополімеризації є сировиною для виробництва уретанових каучуків.

У фармацевтичній промисловості при виготовленні лікувальних насамперед антибактеріальних препаратів.

Очищення ТГФ. Використання даної речовини як розчинник та великий період зберігання можуть викликати потребу в додатковому очищенні для подальшої експлуатації у належному вигляді.

Як розчинник для промислового ПВХ та лаків.

У лабораторії, оскільки він без проблем поєднується з водою. Він утворює комплекси з Li+, Mg2+ та боранами. ТГФ є ідеальним розчинником для реакцій гідроборування та синтезу металоорганічних сполук, таких як літій-органічні та реактиви Гриньяра.

Для розчинення полімерів. Наприклад, він може бути задіяний для розчинення полімерів з метою визначення їхньої молекулярної маси за допомогою гель-проникаючої хроматографії. ТГФ розчиняє ПВХ і, таким чином, є основним інгредієнтом у ПВХ клеях. Він часто служить у промисловості засобом знежирення металевих деталей.

Як компонент для рухомих фаз у зворотно-фазовій рідинній хроматографії.

    У нас ви можете купити Тетрагідрофуран 180 кг за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Вид за способом виготовлення
рідке
Вид за хімічним складом
Тетрагідрофуран
Вид за призначенням
як розчинник, наприклад для полівінілхлориду, в лабораторній практиці - замість етилового ефіру при отриманні магнійорганічних сполук (зокрема вінілмагнійброміду)
Додаткові послуги
Здійснюється порізка згідно із замовленням клієнта і упаковка продукції на замовлення клієнта Відправляється будь-якими перевізниками по Україні

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Онлайн курсы IT