• Азбест хризотиловий 6-30 (50кг)

Азбест хризотиловий 6-30 (50кг)

70.00 грн/кг
  • Виробник: Украина
  • Код товару: 11773
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
X

Купити в один клік

Ми перезвоним Вам і уточним деталі

Способи оплати:

Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком


Гарантія повернення:

Безкоштовний обмін/повернення товару протягом
1 дня
Офіційна гарантія від виробника
 12 місяців
Вид за способом виготовлення азбокрошка
Вид за хімічним складом MgO — 42,4 %, SiO2 — 44,50 %, и H2O — 13,04 %
Вид за призначенням використовують у виробництві азбестотехнічних, азбестоцементних виробів, теплоізоляції. Застосовують для теплоізоляції печей та нагрівальних приладів, обмуровування парових котлів.
Додаткові послуги Здійснюється порізка згідно із замовленням клієнта і упаковка продукції на замовлення клієнта Відправляється будь-якими перевізниками по Україні

Азбест хризотиловий ГОСТ 12871-2013 марка А-6-30 ТУ 5721-003-005-29-994-2015. Використовують у виробництві азбестотехнічних, азбестоцементних виробів, теплоізоляції. Застосовують для теплоізоляції печей та нагрівальних приладів, обмуровування парових котлів. Азбест хризотиловий (інші назви крихта азбестова, азбест хризотиловий, азбокрошка, азбестит, азбест) це природний гірський мінерал серпентиніт є сировиною для отримання унікального за своїми властивостями матеріалу хризотил-азбесту. Азбест хризотиловий, так звана азбокрошка має відмінні прикладні технологічні властивості. За міцністю матеріал порівняний з кращими марками сталі, має низьку електропровідність і дуже високу теплостійкість.


Азбест хризотиловий 6-30 (50кг) хімічно інертний:


не розчиняється у воді.

не руйнується під впливом кисню, сонячної радіації, озону.

матеріал характеризується високою вогнестійкістю.

при обробці хризотилу волокно розпушується і набуває високої здатності до поглинання інших хімічних речовин.

Азбест хризотиловий, асбокрошка застосовується для виготовлення особливо відповідальних електроізоляційних азбестотехнічних виробів та фільтруючих картонів.


Асбокрошка використовується також у виробництві спецпароніту, електроніту, електроізоляційних кабелів та інших матеріалів.


Азбест хризотиловий, азбокрошка пірміняється як захист металоконструкцій від впливу високої температури, для теплоізоляції печей та нагрівальних приладів, обмуровування парових котлів, залучається при обкладанні тепло- та трубопроводів, для організації ремонтних та відновлювальних операцій теплотрас


Продукція на основі азбесту застосовується як термостійкий теплоізоляційний матеріал, при виготовленні виробів промислової техніки, високоміцних асботекстолітів, прогумованих тканин.


          У нас ви можете придбати Асбест хризотиловий 6-30 (50кг) за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре