• Алюмінієвий дріт АМГ5 5мм

Алюмінієвий дріт АМГ5 5мм

240.00 грн/кг
  • Виробник: Украина
  • Код товару: 11400
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
X

Купити в один клік

Ми перезвоним Вам і уточним деталі

Способи оплати:

Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком


Гарантія повернення:

Безкоштовний обмін/повернення товару протягом
1 дня
Офіційна гарантія від виробника
 12 місяців
Вид за способом виготовлення тягнута, пресована, зварювальна, електротехнічна, кругла
Вид за хімічним складом з алюмінію марки АД1 та алюмінієвих сплавів марок АМц, АМг2, АМг5П, Д1П, Д16П, Д18, В65
Вид за призначенням використання як основної сировини для створення кабельної та провідникової продукції
Додаткові послуги Здійснюється порізка згідно із замовленням клієнта і упаковка продукції на замовлення клієнта Відправляється будь-якими перевізниками по Україні

Одним з найбільш затребуваних видів кольорового металопрокату є алюмінієвий дріт круглого перерізу АМ, АПТ, АТ та АТп, що знайшла широке застосування у будівництві при побудові електротехнічних систем енергопостачання та організації систем грозозахисту. Завдяки високим антикорозійним властивостям та низькій активності вона знаходить застосування навіть у харчовій промисловості, але головне призначення алюмінієвого дроту – використання як основної сировини для створення кабельної та провідникової продукції.


Виготовляється Алюмінієвий дріт АМГ5 5мм у відповідність до вимог ТУ 16.К71.088-90 методом волочіння катанки з алюмінію (ГОСТ 13843-78), що отримується безперервним литтям з подальшою прокаткою. Технічні умови передбачають випуск дроту наступних типів: марки АМ (алюміній м'який), марки АПТ (алюміній напівтвердий), марки АТ (алюміній твердий) та марки АТп (алюміній твердий підвищеної міцності), останній тип призначений для використання у неізольованих лініях електропередач. Діапазон діаметрів дроту лежить в межах 0,08 - 10,0 мм з граничними відхиленнями розмірів ±0,004 - ±0,08.

Але, при всій безлічі сфер застосування алюмінієвого дроту, зварювання - це все ж таки одна з найважливіших сфер її використання. Під час зварювання цей дріт використовується як плавлячий електрод. Ось лише деякі якості з'єднань виробів, які досягаються при зварюванні за допомогою алюмінієвого дроту: стійкість, пластичність, міцність, захист від гарячих тріщин та високий рівень стійкості до корозії. Алюмінієвий дріт для зварювання є найважливішим і поки що незамінним продуктом у багатьох галузях.


        У нас ви можете купити Алюмінієвий дріт АМГ5 5мм за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре