• Алюмінієвий квадрат 6-60мм

Алюмінієвий квадрат 6-60мм

160.00 грн/кг
  • Виробник: Украина
  • Код товару: 11983
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
X

Купити в один клік

Ми перезвоним Вам і уточним деталі

Способи оплати:

Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком


Гарантія повернення:

Безкоштовний обмін/повернення товару протягом
1 дня
Офіційна гарантія від виробника
 12 місяців
Вид за призначенням Алюмінієві квадрати використовуються в багатьох галузях промисловості та побуту, а саме: будівництві, конструюванні, електротехніці, електроніці, використовується при будівництві космічних апаратів і т. д. Квадрати без покриття підлягають аргонодуговому електрозварюванню
Габарити (ширина, довжина)

Квадрат алюмінієвий або пруток - стандартний алюмінієвий профіль загального призначення, що знайшов застосування в різних галузях промисловості, виробництва, будівництва. Виріб є алюмінієвим прутом, поперечний переріз якого виконано у формі квадрата. Продукція представлена ​​в широкій різноманітності розмірів, може відрізнятися типом (складом) сплаву, що використовується для виробництва, наявністю або відсутністю додаткової обробки і покриття. Іноді алюмінієвий квадрат може бути доповнений внутрішнім отвором (квадратні труби).

Пруток алюмінієвий прямокутний - універсальний матеріал, який застосовується з різними цілями. Залежно від призначення прут може бути додатково захищений анодним покриттям. Така продукція має привабливий зовнішній вигляд та надійно захищена від впливу вологи та корозії. Шляхом термообробки алюмінієвий квадрат роблять міцнішим при збереженні гарної еластичності та гнучкості.

Іноді алюмінієві квадрати покривають анодним покриттям, яке надає естетичного зовнішнього вигляду і надовго захищає від корозійного впливу зовнішнього середовища, особливо вологи. Термообробка алюмінієвого квадрата надає такому профілю міцності, залишаючи достатню еластичність для комфортного згинання. Квадрати АД31 піддаються штучному старінню і не повному загартування.

Алюмінієві квадрати використовуються у багатьох галузях промисловості та побуту, а саме: будівництві, конструюванні, електротехніці, електроніці, використовується при будівництві космічних апаратів тощо. Квадрати без покриття підлягають аргонодуговому електрозварюванню. Завдяки еластичності сплаву АД31 гнучка алюмінієвого квадрата на спеціальному устаткуванні проходити легко та швидко. Такі прути без ускладнення можуть бути схильні до механічної обробки. Алюмінієвий квадрат має низку переваг: корозійну стійкість, еластичність, міцність, хороші механічні властивості, тепловідвідні властивості і низьку вартість.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре