• Алюмінієвий порошок ПА-0

Алюмінієвий порошок ПА-0

150.00 грн/кг
  • Виробник: Украина
  • Код товару: 11514
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
X

Купити в один клік

Ми перезвоним Вам і уточним деталі

Способи оплати:

Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком


Гарантія повернення:

Безкоштовний обмін/повернення товару протягом
1 дня
Офіційна гарантія від виробника
 12 місяців
Вид за способом виготовлення пудра, порошок
Вид за хімічним складом вміст атомарного алюмінію: 96 - 98,3%
Вид за призначенням використовується у спеціальних пастах для виготовлення сонячних батарей (фотовольтаїка) та для високоякісних спеціальних порошкових покриттів, одержуваних шляхом розплавлення попередньо нанесеного порошку на сталеву поверхню
Додаткові послуги Здійснюється порізка згідно із замовленням клієнта і упаковка продукції на замовлення клієнта Відправляється будь-якими перевізниками по Україні

Алюмінієвий порошок ПА-0 отримують з розплавленого алюмінію або його відходів методом пульверизації, подальшим розсіванням на певні фракції, первинного алюмінію не нижче марки А5.

Марки: ПА-0 - ПА-4


Основні сфери використання порошку алюмінієвого:

Гірничорудна промисловість. Як високоенергетичні добавки алюмінієві порошки входять до складу деяких вибухових речовин промислового виготовлення, що використовуються в гірничодобувній промисловості: скельних амонітів, амоналів, детонітів, алюмотолу. Продукція суттєво підвищує теплоту вибухового перетворення у вибухових речовинах та показники їхньої продуктивності.


Чорна металургія. Алюмінієві порошки в чорній металургії застосовують як відновник. Невелика добавка (у кількості 0,1-1,5%) речовини до розплавленого заліза звільняє його повністю від закису, забезпечуючи щільну виливок металу без раковин. Порошки алюмінію використовують також для нагрівання прибуткової частини металевого злитка у процесі лиття чорних металів.


Хімічна промисловість. Алюмінієві гранули та порошки в хімічній промисловості застосовують для відновлювальних цілей, так як вони миттєво реагують у лужному або кислому середовищі, виділяючи водень, що є в момент утворення найсильнішим відновником. Алюмінієві порошки широко застосовуються при отриманні алюмінійалкідів, у виробництві антидетонатора тетраетилсвинцю та при полімеризації етилів.

         У нас ви можете придбати Алюмінієвий порошок ПА-0 за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре