• Бронзовий дріт БрОФ 1 мм

Бронзовий дріт БрОФ 1 мм

310.00 грн/кг
  • Виробник: Украина
  • Код товару: 11710
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
X

Купити в один клік

Ми перезвоним Вам і уточним деталі

Способи оплати:

Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком


Гарантія повернення:

Безкоштовний обмін/повернення товару протягом
1 дня
Офіційна гарантія від виробника
 12 місяців
Вид за способом виготовлення холоднодеформована, тягнута (Д).
Вид за хімічним складом берилієва бронза, кремнієво-марганцева, олов'яно-цинкова
Вид за призначенням для зварювання, для виготовлення пружин
Додаткові послуги Здійснюється порізка згідно із замовленням клієнта і упаковка продукції на замовлення клієнта Відправляється будь-якими перевізниками по Україні

Бронзовий дріт БрОФ 1 мм - виріб, виготовлений з мідних сплавів, що має невелику площу поперечного перерізу щодо довжини. Виготовляється методом тиску заготівлі, що у гарячому чи холодному стані. Найпопулярнішими видами дроту із бронзи є вироби, виготовлені із сплавів БрОЦ4-3, БрКМц3-1, БрБ2, БрАМц9-2.


Головними цінними характеристиками всіх видів бронзового дроту є гнучкість, пластичність, теплопровідність, електропровідність, стійкість до корозії. Оскільки однією з переваг є підвищена міцність, її легко обробляти механічно.


Дріт із бронзи відрізняє кілька ознак.


Призначення: для виготовлення пружин, загальне, для зварювання.


Поперечний переріз: квадратний, круглий.


Стан матеріалу: м'яка (М), тверда (Т).


Склад сплавів бронзи:


- берилієва бронза. Дріт з цього металу витримує температуру до +250°С, стійка до зносу. З неї виробляються штепсельні контакти, струмопровідні пружини;


- Кремнієво-марганцева. Не містить олова. Завдяки кремнію та марганцю у бронзи підвищується жаростійкість. Стійка до корозії, має хороші антифрикційні та пружні властивості. Відмінно паяється, піддається зварюванню зі сталлю та бронзою, обробляється тиском, різанням. Бронзовий дріт зберігає пластичність навіть під впливом дуже низької температури. При ударах не іскриться;


- Олов'яно-цинкова. Завдяки цим хімічним елементам бронза набуває хорошої щільності, міцності і пластичності. При цьому вартість її набагато менша від інших видів бронзи.

Дріт, виготовлений зі сплавів бронзи – найзатребуваніший напівфабрикат. Багатофункціональність цього виробу дозволяє використовувати його у багатьох галузях: сільському господарстві, будівництві, суднобудуванні, різноманітній промисловості. А у виробництві обмоток, кабелів та проводів вона просто незамінна. З бронзового дроту виготовляються електроди всім видів зварювання.


         У нас ви можете купити Бронзовий дріт 1 мм за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре