• Бронзовий круг 28 мм БрАЖ, БрБ2, БрКМц, БрОФ, БрАМц9-4, БрАЖМц9-4

Бронзовий круг 28 мм БрАЖ, БрБ2, БрКМц, БрОФ, БрАМц9-4, БрАЖМц9-4

310.00 грн/кг
  • Виробник: Украина
  • Код товару: 11682
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
X

Купити в один клік

Ми перезвоним Вам і уточним деталі

Способи оплати:

Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком


Гарантія повернення:

Безкоштовний обмін/повернення товару протягом
1 дня
Офіційна гарантія від виробника
 12 місяців
Вид за способом виготовлення Г – катаний; Д - тягнутий або холоднодеформований; П – пресовані або гаряче деформований
Вид за хімічним складом з бронзи, що містить свинець, цинк, олово
Вид за призначенням для виготовлення кованих виробів, невеликих деталей
Додаткові послуги Здійснюється порізка згідно із замовленням клієнта і упаковка продукції на замовлення клієнта Відправляється будь-якими перевізниками по Україні

Бронзовий круг 28 мм БрАЖ, БрБ2, БрКМц, БрОФ, БрАМц9-4, БрАЖМц9-4 – це профіль, що має круглий перетин. У виробництві використовується безолов'яна чи олов'яна бронза. Спосіб виробництва, стан та хімічний склад матеріалу впливають на властивості сортового прокату. З бронзового кола виробляються різноманітні бронзові деталі та конструктивні елементи технічних агрегатів.


ГОСТ 1628-78 - прутки марок БрАЖМц10-3-1,5, БрАМц9-2, БрАЖ9-4, БрКМц3-1, БРАЖН10-4-4 (безолов'яна бронза);


Спосіб виробництва бронзових кіл (ГОСТ 1628-78):


• Г – катані;


• Д – тягнуті чи холоднодеформовані;


• П – пресовані чи гарячедеформовані.

Бронзові кола БрАЖ9-4 мають підвищені антифрикційні параметри, що витримують тривале тертя. При цьому їхня цілісність зберігається. Бронзові круги цього виду виготовляються зі сплаву міді, що містить домішки заліза (2 - 4%) та присадки алюмінію. Решту сплаву становить мідь з невеликою часткою домішок. Використовуються у виготовленні гайок, підшипників, клапанів, що використовуються при складанні важливих вузлів кранів, дробарок, ліфтів, верстатів. Так як у БрАЖ9-4 немає дорогого олова, ця марка бронзи є недорогою та доступною. При цьому вона зберігає свої високі якісні характеристики: стійка до корозії та тертя, добре кується та пресується.


Бронзове коло БрАМц9-4 виготовлене з алюмінієвої бронзи, що містить домішки марганцю (до 2%). Відповідає ГОСТу 1628-78. Піддається обробці тиском у холодному та гарячому стані. Підходить для виготовлення складних деталей: підшипників, втулок та ін. Ці вироби не бояться впливу лугів, кислот, морської води, тому використовуються у будь-яких агресивних середовищах.


Бронзове коло БрКМц3-1 виготовляється за ГОСТ 1628-78 із кремнистої бронзи, що містить домішки марганцю (до 1%). Коло з бронзи БрКМц має гарну зварюваність, підвищену пружність, витримує великі навантаження. Широко використовується в електроприладобудуванні, тому що при будь-яких ударах не іскриться. З БрКМц3-1 виготовляють пружини та деталі, що використовуються у хімічній, машинобудівній, суднобудівній галузях.


Бронзове коло БрОФ7-0,2 – виготовляється методом пресування чи холодної деформації з олов'яно-фосфористої бронзи. Завдяки фосфорним добавкам має гарні антифрикційні та антикорозійні властивості, міцність. Бронзовий пруток БрОФ7-0,2 стійкий до зношування. Оскільки бронзове коло БрОФ7-0,2 легко обробляється, з нього виготовляють складні деталі. Це елементи вузлів, що зазнають великого навантаження та тертя.


Бронзові кола використовують у різних галузях: космічній та електротехнічній промисловості, автомобілебудуванні, суднобудуванні, авіації, приладобудуванні. Вироби із бронзових кіл служать для погашення тертя, продовження терміну експлуатації дорогого обладнання, полегшення роботи механізмів. Бронзове коло має ряд цінних якостей: дешевизна, стійкість до тертя, антикорозійні властивості. Тому, він просто незамінний в автотракторній, машинобудівній та залізничній областях.


         У нас ви можете придбати Бронзовий круг 28 мм БрАЖ, БрБ2, БрКМц, БрОФ, БрАМц9-4, БрАЖМц9-4 за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре