• Бронзовий шестигранник БрКМЦ 12мм

Бронзовий шестигранник БрКМЦ 12мм

310.00 грн/кг
  • Виробник: Украина
  • Код товару: 11703
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
X

Купити в один клік

Ми перезвоним Вам і уточним деталі

Способи оплати:

Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком


Гарантія повернення:

Безкоштовний обмін/повернення товару протягом
1 дня
Офіційна гарантія від виробника
 12 місяців
Вид за способом виготовлення катаний, тягнутий, пресований
Вид за хімічним складом до бронз відносяться і сплави з міді (Cu) з алюмінієм (Al), оловом (Sn), свинцем (Pb), кремнієм (Si), бериллієм (Be) та іншими компонентами, крім цинку (сплав міді з цинком – латунь) та нікель (мельхіор)
Вид за призначенням виробництво бронзових металовиробів (болтів, гайок)
Додаткові послуги Здійснюється порізка згідно із замовленням клієнта і упаковка продукції на замовлення клієнта Відправляється будь-якими перевізниками по Україні

Бронзовий шестигранник БрКМЦ 12мм – бронзовий пруток із шестигранником у поперечному перерізі. Цей виріб, що відноситься до бронзового прокату, виготовляють із мідних сплавів із додаванням олова або без нього.

Розмірний ряд шестигранників залежить від діаметра вписаного в них кола і варіює від 5 мм до 200 мм. Матеріалом, з якого випускають цей вид прокату, найчастіше служать такі марки сплавів: БрКМц3-1; БрОЦ4-3; БрОФ6.5-0.15; БрАМц9-2; БрБНТ1.9; БрБ2.


Виготовляють бронзові шестигранники:


- згідно з ГОСТ 1628-78 з марок БРАЖ9-4; БРАЖН10-4-4; БрАМц9-2; БрКН1-3; БРАЖМц10-3-1.5; БрКМц3-1 бронз безолов'яних (з хімскладом за ГОСТ 18175-78);


- згідно з ГОСТ 10025-78 із марок БрОФ7-0.2; БрОФ6.5-0.15 бронз олов'яних (з хімскладом за ГОСТ 5017-2006).

лику. Це пов'язано з тим, що бронзові шестигранники легко обробляються.


Шестигранник бронзовий – основа для виробництва різних типів металовиробів. Він застосовується виготовлення елементів механізмів і устаткування, які у агресивних середовищах. Прутки, виготовлені з бронзи, з перетином у формі шестигранника знаходить використання:


- в авіа- та космічній промисловості;


- у машино- та приладобудуванні;


- в автомобільній промисловості;


- В електричній техніці.


З бронзових шестигранників виробляють деталі з низьким коефіцієнтом тертя, такі як клапана, муфти, вали, втулки, вкладиші підшипників.


Основна сфера застосування – виробництво бронзових металовиробів (болтів, гайок). З одного шестигранника на револьверному верстаті можна зробити велику кількість гайок.


         У нас ви можете купити Бронзовий шестигранник БрКМЦ 12мм за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре