• Втулка гумове виробництво на замовлення

Втулка гумове виробництво на замовлення

20.00 грн/шт
  • Виробник: Украина
  • Код товару: 11777
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
X

Купити в один клік

Ми перезвоним Вам і уточним деталі

Способи оплати:

Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком


Гарантія повернення:

Безкоштовний обмін/повернення товару протягом
1 дня
Офіційна гарантія від виробника
 12 місяців
Вид за способом виготовлення втулки гумові, втулки пальцеві
Вид за хімічним складом гума
Вид за призначенням можуть використовуватися як самостійно, або як напівфабрикат для виробництва різноманітних деталей
Додаткові послуги Здійснюється порізка згідно із замовленням клієнта і упаковка продукції на замовлення клієнта Відправляється будь-якими перевізниками по Україні

Муфти пружні втулково-пальцеві (МУВП) застосовуються для з'єднання співвісних валів при передачі моменту, що крутить, від 6.3 Н*м до 16000 Н*м і зменшення динамічних навантажень.

Втулка гумове виробництво на замовлення

Працездатні при температурі від -50 до +130 °С. Пружні муфти призначаються для установки в приводах, що працюють із коливаннями навантаження. Найбільш проста з пружних муфт - муфта пружна втулково-пальцева (МУВП). Удари при коливаннях навантаження амортизуються пружними гумовими втулками, надіти на сталеві пальці.


Втулки гумові знайшли своє широке застосування у сучасній промисловості. Вони можуть використовуватися як самостійно, або як напівфабрикат для різноманітних деталей. Також вони можуть бути застосовані на підприємствах кольорової та чорної металургії, хімічної промисловості та у багатьох інших виробничих процесах.


Гумові втулки, виготовлені з синтетичного каучуку, мають високі механічні та хімічні характеристики:


ми зуміли знизити коефіцієнт тертя, чим збільшили термін служби у 4-5 разів!

втулки гумові для муфт, які ви зможете придбати скориставшись нашими послугами, дозволять збільшити міжремонтний проміжок, та подарують довгу та приємну експлуатацію ваших механізмів та машин;

гумові втулки стійки до сильних окисників, таких як озон.


Гумові втулки для муфт, широко застосовуються в пресовому устаткуванні, з успіхом замінюючи поліхлорвінілові та металеві втулки.


Втулки для муфт втулково - пальцевих МУВП - використовуються для передачі моменту, що крутить, для з'єднання співвісних валів, і зниження динамічних навантажень. Вони мають гарну еластичність, високу електроізоляційну і демпфуючу здатність, і забезпечує надійну і довгострокову експлуатацію.


          У нас ви можете купити Втулка гумова під замовлення за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре