• Втулка латунна Л63 121х43х290мм

Втулка латунна Л63 121х43х290мм

340.00 грн/кг
  • Виробник: Украина
  • Код товару: 11625
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
X

Купити в один клік

Ми перезвоним Вам і уточним деталі

Способи оплати:

Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком


Гарантія повернення:

Безкоштовний обмін/повернення товару протягом
1 дня
Офіційна гарантія від виробника
 12 місяців
Вид за способом виготовлення закріплювальні, перехідні, сполучні, підшипники та ін.
Вид за хімічним складом 34,22-37,5% цинку (Zn) та 62-65% міді (Cu), а також не більше 0,5% домішок
Вид за призначенням необхідні у вузлах агрегатів і механізмів, де приймають він всю силу тертя і захищають дорогі деталі від зносу
Додаткові послуги Здійснюється порізка згідно із замовленням клієнта і упаковка продукції на замовлення клієнта Відправляється будь-якими перевізниками по Україні

Втулка латунна Л63 121х43х290мм є симетричною деталлю у формі конуса або циліндра. Осьовий отвір, наявний у втулці, служить розміщення в ній частини сполучного елемента.


Латунні втулки виготовляють на металургійних заводах. Їхні розміри, залежно від призначення готового виробу, значно відрізняються. Так, діаметри втулок, що випускаються, можуть коливатися від 35 мм до 1 м і більше.


Втулка як елемент машини або механізму сприяє подовженню терміну експлуатації всього агрегату і значно зменшує можливість його поломки.


Хімічний склад латунних втулок визначається ГОСТ 15527-2004. Розміри мідних виробів (та латунних зокрема), а також припустимі відхилення, визначає ГОСТ 4379-2006. Він замінив стандарти: ГОСТ 1978-81, ГОСТ 24832-81, ГОСТ 29201-91. Ливарний метод виробництва латунь втулки – відцентрове лиття. Це основний метод, спрямований на отримання якісних виливків будь-якої, навіть дуже складної конфігурації. Він застосовується поряд із литтям у землю та в кокіль.


Залежно від призначення машинного вузла, втулки ділять на закріплювальні, перехідні, сполучні, підшипники та ін.


Втулки-підшипники використовують найчастіше. Такі деталі виготовляють із сплавів із високими антифрикційними показниками. Це роблять для покращення роботи вузла "втулка/вісь" або "втулка/цапфа" в цілому.


Латунні втулки відрізняють зносостійкість, міцність, пружність та стійкість до агресивних умов роботи. Ці якості необхідні для роботи машин та механізмів:


- в індустріальній промисловості (тут це деталі обладнання для штампування та кування, станів для прокатки, гідропресів);


- у гірничорудній промисловості (частини вузлів кар'єрних екскаваторів, вугільних комбайнів, дробарок);


- залізничного транспорту (втулки відіграють роль вкладишів у підшипниках локомотивних моторно-осьових пар);


- у виробництві великовантажного транспорту;


- у гідроенергетиці (у робочих вузлах гідротурбін різноманітних видів).


         У нас ви можете купити Втулка латунна Л63 121х43х290мм, ціна в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре