• Гумовотросові транспортерні стрічки

Гумовотросові транспортерні стрічки

180.00 грн/м
  • Виробник: Украина
  • Код товару: 11776
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
X

Купити в один клік

Ми перезвоним Вам і уточним деталі

Способи оплати:

Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком


Гарантія повернення:

Безкоштовний обмін/повернення товару протягом
1 дня
Офіційна гарантія від виробника
 12 місяців
Вид за способом виготовлення стрічка
Вид за хімічним складом з тягового каркаса, що утворюється паралельно розташованими металевими тросами, половина з яких має праву, а половина - ліву структуру навіту, вулканізованих у гуму
Вид за призначенням для переміщення великого обсягу сипких або великогабаритних вантажів в особливо важких умовах, де неможливо застосувати стрічки інших типів або в умовах, за яких необхідно транспортувати вантажі на великі відстані по місцевості зі складним рельєфом та значними кутами нахилу траси
Додаткові послуги Здійснюється порізка згідно із замовленням клієнта і упаковка продукції на замовлення клієнта Відправляється будь-якими перевізниками по Україні

Гумовотросові транспортерні стрічки – це спеціальна транспортерна стрічка, в силовій несучій конструкції якої застосовуються сталеві латуновані або оцинковані троси, армовані гумою.


Тросові стрічки транспортера потрібні для переміщення великого обсягу сипких або великогабаритних вантажів в особливо важких умовах, де неможливо застосувати стрічки інших типів або в умовах, за яких необхідно транспортувати вантажі на великі відстані по місцевості зі складним рельєфом та значними кутами нахилу траси.


Конвеєрна резинотросова стрічка застосовується на конвеєрах з плоскими або жолобчастими роликовими опорами для переміщення сипких або шматкових матеріалів розміром від 350 до 700 мм переважно на підприємствах гірничодобувної та важкої промисловості з мінімальними допусками з поздовжнього розтягування стрічки. Зокрема: у підземних виробках, на поверхні шахт, вугільних складах, збагачувальних фабриках, електричних та теплових станціях, що працюють на викопному паливі.


Може застосовуватися для транспортування хімічно активних речовин, малоабразивних та високо абразивних матеріалів: породи, вугілля, руд металів, солей, глини, цементу, залізняку та інших корисних копалин. Температурний діапазон експлуатації гумових стрічок може бути в межах від -60°C до +60°C.


Гумовотросову транспортерну стрічку доцільно використовувати у разі особливих умов експлуатації, а саме:


- Великий протяжності конвеєра;


- великого кута нахилу конвеєра;


- Складністю рельєфу місцевості;


- підвищених вимог щодо продуктивності конвеєра.

Гумовотросова транспортерна стрічка складається з тягового каркаса, що утворюється паралельно розташованими металевими тросами, половина з яких має праву, а половина - ліву структуру навіту, вулканізованих у гуму.


          У нас ви можете купити Резинотросові транспортерні стрічки за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре