• Дріт свинцевий С1 Ф3,0

Дріт свинцевий С1 Ф3,0

80.00 грн/кг
  • Виробник: Украина
  • Код товару: 11522
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
X

Купити в один клік

Ми перезвоним Вам і уточним деталі

Способи оплати:

Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком


Гарантія повернення:

Безкоштовний обмін/повернення товару протягом
1 дня
Офіційна гарантія від виробника
 12 місяців
Вид за способом виготовлення м'яка, напівтверда, тверда та особливо тверда
Вид за хімічним складом у своєму складі 99,985% чистого свинцю і лише 0,015% домішок (мідь, залізо, цинк, срібло, миш'як, олово, сурма, берилій)
Вид за призначенням для зачеканки стиків тюбінгів та з'єднань трубопроводів у скляній промисловості для виготовлення рибальських грузил та завантаження мушок для лову нахлистом
Додаткові послуги Здійснюється порізка згідно із замовленням клієнта і упаковка продукції на замовлення клієнта Відправляється будь-якими перевізниками по Україні

Дріт свинцевий С1 Ф3,0 виробляється за ГОСТ 1292-81, ГОСТ 3778-98, ГОСТ 3778-77. Група підприємств Союз виробляє, продає та постачає свинцевий дріт наступних марок: С1, С2, С3, С3С, ССу2, ССу. Дріт свинцевий є незамінним елементом різних технічних пристроїв і використовується в електротехніці, транспортній промисловості, спеціальні сплави можуть використовуватися навіть у годинниковій промисловості, медицині та побуті. Крім того, дріт свинцевий є сировиною для виробництва інших виробів. Зважаючи на невелику механічну міцність, яку мають свинець і його з'єднання, свинцевий дріт отримують, протягуючи через фільєру твердий метал. У той же час щільність свинцю 11, 34 (належить до важких металів). Діаметр дроту свинцю може змінюватись у діапазоні від 0, 6 до 10 мм, що свинцевий завод узгоджує зі споживачем.

Залежно від способу виготовлення дріт свинцевий ділиться на м'яку, напівтверду, тверду та особливо тверду.

Механічна міцність нормується тимчасовим опором, що витримується, і змінюється в межах 290-720 МПа в залежності від типу дроту.

Дріт свинцевий повинен мати чисту, гладку поверхню.

         У нас ви можете купити Дріт свинцевий С1 Ф3 за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре