• Канат сталевий 8.0 - 16.0 мм DIN 3062

Канат сталевий 8.0 - 16.0 мм DIN 3062

60.00 грн/кг
  • Виробник: Украина
  • Код товару: 11764
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
X

Купити в один клік

Ми перезвоним Вам і уточним деталі

Способи оплати:

Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком


Гарантія повернення:

Безкоштовний обмін/повернення товару протягом
1 дня
Офіційна гарантія від виробника
 12 місяців
Вид за способом виготовлення нормальний або підвищений («Т»)
Вид за хімічним складом вуглецева сталь
Вид за призначенням призначені для різних підйомних механізмів, де необхідна підвищена гнучкість та стійкість проти поверхневого зносу дротів
Додаткові послуги Здійснюється порізка згідно із замовленням клієнта і упаковка продукції на замовлення клієнта Відправляється будь-якими перевізниками по Україні

Канат сталевий 8.0 - 16.0 мм DIN 3062 – це незамінне комплектуюче при будь-якому завантаженні, на будівництві або судноплавстві. Цей виріб допомагає при транспортуванні вантажів та людей. У поєднанні з гаками та іншими деталями гнучкий та міцний канат практично незамінний. Зараз виготовляють велику кількість найрізноманітніших тросів. Вони відмінні один від одного і використовуються в різних сферах. Товщина, матеріал, звивка та інші характеристики формують той напрямок, де максимально ефективно можна застосовувати той чи інший вид канату. Напевно, всі не раз бачили товсті кручені прядив'яні мотузки. Це і є канати. Однак як сировину для виробництва використовують і синтетичні матеріали, і сталь. Такі троси виходять міцнішими і краще виносять постійні механічні дії.


На даний момент вже давно сформовані єдині стандарти, виходячи з яких можна точно визначити, який вид каната і де краще використовувати. Такі стандарти скорочено звуться ДСТУ (ДСТУ, ЕN, DIN, ISO). Таблиці ГОСТу найлегше знайти в мережі. У таких таблицях є корисні числові показники, від яких треба відштовхуватися, вибираючи троси для своїх цілей.


Для зручності читання характеристик каната позначених на бирках барабанів (упаковки сталевих канатів) і сертифікатів, нижче наведена розшифровка основних позначень канатів (тросів), яка є однаковою практично для всіх канатів, що виготовляються за ГОСТами. Канати розділятимуться за ознаками:


за призначенням на:

вантажний (Г)

вантажолюдські (Гл)

за механічними властивостями дроту, а саме:


вища марка дроту (В)

перша марка дроту (1)


за типом покриття дротів:

без покриття (не позначається)

звичайна оцинкування (С)

глибоке оцинкування (Ж або ОЖ


у напрямку звивки каната:

права (не позначається)

ліва (Л)


за способом звивки:

нерозкручується (Н)

розкручується (не позначається)


за рівнем врівноваження:

рихтовані (Р)

не рихтоване (не позначається)


         У нас ви можете купити Канат сталевий 8.0 - 16.0 мм DIN 3062 за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре