• Капель дріт

Капель дріт

450.00 грн/кг
  • Виробник: Украина
  • Код товару: 11741
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
X

Купити в один клік

Ми перезвоним Вам і уточним деталі

Способи оплати:

Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком


Гарантія повернення:

Безкоштовний обмін/повернення товару протягом
1 дня
Офіційна гарантія від виробника
 12 місяців
Вид за способом виготовлення дріт
Вид за хімічним складом це термоелектродний мідно-нікелевий сплав містить 43-44% нікелю (Ni), 2-3% заліза (Fe), 0,5% марганцю (Mn)
Вид за призначенням використовується як негативний електрод у термопарі хромель-копель (ТХК) та для виробництва компенсаційних проводів між з'єднаннями термопар
Додаткові послуги Здійснюється порізка згідно із замовленням клієнта і упаковка продукції на замовлення клієнта Відправляється будь-якими перевізниками по Україні

Капель дріт це метал, який містить близько 43% Ni, 2-3% Fe; близько 53% Cu та кілька інших домішок. Докладнішу інформацію можна переглянути в таблиці наприкінці цієї статті.


Хімічний склад, механічні і фізичні властивості копальні дуже близькі до константану, але є одна властивість сплаву копель, якого немає в жодного іншого мідно-нікелевого сплаву. Він має максимальну термоелектрорушійну силу в сплаві з міддю, залізом, хромелем, в той час, коли температурний коефіцієнт електричного опору залишається дуже низьким, практично нульовим. При наявності марганцю т.е.д.з краплі зменшується і він стає більш електропозитивним.


За темп. 100 °C термоелектрорушійна сила Копелі має показник 6,95 вольт, а за темп. 600 ° C - 49,0 вольт.


Щільність металу 8900 кг/м3 і температура плавлення 1220-1290 °C.


Капель дуже жаростійкий і витримує нагрівання до 600 ° C не змінюючи своїх основних характеристик.


Крапель найчастіше застосовується у такій галузі як пірометрія. Це основна причина того, що прокатом металу є дріт, набагато рідше коло або стрічка. Щоб отримати максимально точні дані при вимірюванні щодо невисоких температур, використовують термопари з максимальною термоЕРС. Як позитивний електрод використовують хромель, залізо, мідь, а як негативний елемент відповідно константан, алюмель, копель. За значенням термо-ЕРС найкраще підходить термопара хромель-копель. Її застосовують при температурі до 8000C. Найменше підходять для термопари залізо-копель та мідь-копель до 7600C.


Найчастіше копель використовують із виробництва компенсаційних проводів. Спеціально для них виробляють дріт різних діаметрів, і з технічними вимогами, які повністю відповідають ГОСТу 3044-84. Ціна такого дроту залежить від діаметра дроту, чим він менший, тим ціна відповідно вища.


         У нас ви можете купити Копель дріт за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре