• Латунні чушки ЛС59-1

Латунні чушки ЛС59-1

340.00 грн/кг
  • Виробник: Украина
  • Код товару: 11652
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
X

Купити в один клік

Ми перезвоним Вам і уточним деталі

Способи оплати:

Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком


Гарантія повернення:

Безкоштовний обмін/повернення товару протягом
1 дня
Офіційна гарантія від виробника
 12 місяців
Вид за способом виготовлення кругла, прямокутна форма або шестигранна форма
Вид за хімічним складом Мідь - 57 ... 60; Залізо – трохи більше 0,5; Фосфор – трохи більше 0,02; Свинець – 0,8…1,9; Цинк - 37,05...42,2; Сурма – не більше 0,01; Берилій – трохи більше 0,003; Олово - не більше 0,3
Вид за призначенням може застосовуватися для виплавки сплавів різного призначення як лігатури або самостійно
Додаткові послуги Здійснюється порізка згідно із замовленням клієнта і упаковка продукції на замовлення клієнта Відправляється будь-якими перевізниками по Україні

Латунна чушка ЛС59-1 – є вихідною сировиною для виробництва виробів із засобу металопрокату. Розрізняють два види металопрокату: холодного чи гарячого деформування. З вихідної сировини, латунної чушки, виготовляють труби, стрічку, шестигранники, дріт, прутки та листи. Латунна чушка може застосовуватися для виплавки сплавів різного призначення як лігатури або самостійно. Латунні чушки випускаються у вигляді злитків або брусків різної ваги. На вітчизняному ринку можна купити латунні чушки вагою від 24 до 27кг. Максимально можлива вага зливка вбирається у 45кг. Виробництво латунних чушок здійснюється відповідно до ГОСТ 1020-97.


Латунні чушки поділяються за такими ознаками:


• За формою (круглої, прямокутної або шестигранної форми)


• За видом вихідного матеріалу (стружка, брухт, некондиційні зливки або латунні чушки)


• За марками


Латунь ЛС59-1 є свинцевою латунню. ЛС59-1 добре піддається обробці тиском. За структурою це двофазний сплав. Має високу міцність і зносостійкість. Додавання Zn і Pb в метал дозволяє знизити собівартість латунної чушки і покращує оброблюваність різанням. Для підвищення показників корозійної стійкості та стійкості до механічного стирання латунь піддається термічній обробці (відпалу).


Латунна чушка широко використовується у важкій промисловості (авіабудування, суднобудування). Латунні чушки є сировиною для різних ливарних сплавів (як лігатури). Короткий перелік сфер застосування латунної чушки:


- Виробництво електрообладнання;


-Нафтопереробна галузь;


-виготовлення деталей агрегатів та вузлів машин в авіа- та суднобудуванні;


-Виробництво меблевої фурнітури;


-виробництво деталей для музичних інструментів


         У нас ви можете купити Латунная чушка ЛС59-1 за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре