• Морозостійкі конвеєрні стрічки

Морозостійкі конвеєрні стрічки

340.00 грн/м
  • Виробник: Украина
  • Код товару: 11782
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
X

Купити в один клік

Ми перезвоним Вам і уточним деталі

Способи оплати:

Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком


Гарантія повернення:

Безкоштовний обмін/повернення товару протягом
1 дня
Офіційна гарантія від виробника
 12 місяців
Вид за способом виготовлення шевронні, гумотканинні, шахтні, теплостійкі, маслостійкі, морозостійкі, харчові
Вид за хімічним складом гума
Вид за призначенням для транспортування різних шматкових, сипких та штучних вантажів: від руд чорних та кольорових металів, міцних гірських порід, вугілля, м'яких порід, малоабразивних та неабразивних матеріалів при температурі від -45°С до +65°С
Додаткові послуги Здійснюється порізка згідно із замовленням клієнта і упаковка продукції на замовлення клієнта Відправляється будь-якими перевізниками по Україні

Морозостійкі конвеєрні стрічки, як і стрічки загального призначення, використовуються при середніх, важких і дуже важких умовах роботи. Основним їх призначенням є транспортування різноманітних штучних, сипких, шматкових матеріалів, зокрема, колод, м'яких та твердих гірських порід, а також руд кольорових та чорних металів в умовах низьких температур (до -60°С). Усі стрічки сертифіковані.

Залежно від умов експлуатації, випускають такі типи морозостійких конвеєрних стрічок:

Тип 1.2М за ГОСТ 20-85-Морозостійкі, для важких умов експлуатації за температури від -60°С до + 65°С. Транспортування вапняку, доломіту шматками розміром до 500 мм., руд чорних та кольорових металів шматками до 350 мм. та інших великокускових матеріалів, колод діаметром до 900 мм., вугілля шматками до 700 мм. та порід шматками до 500 мм.

Тип 2М за ГОСТ 20-85-Морозостійкий, для середніх умов експлуатації при температурі від -60°С до + 65°С. Транспортування глини, цементу, м'яких порід та інших малоабразивних матеріалів шматками до 150 мм., руд чорних та кольорових металів, міцних гірських порід шматками до 100 мм., вапняку, доломіту, коксу, агломерату, шихти, концентрату рудного та інших високоабразивних та абразивних матеріалів шматками до 150 мм.

Тип 2ЛМ за ГОСТ 20-85-Морозостійкий, для легких умов експлуатації при температурі від -60°С до +65°С. Транспортування малоабразивних матеріалів, неабразивних дрібних, сипких та пакетованих матеріалів.

У конструкцію тягового каркаса морозостійкої резинотканевой конвеєрної стрічки входять: від 2 до 6 прокладок тканини ЕР 200-400, що складається з поліамідного та поліефірного волокна, а також гумові прошарки, які підвищують еластичність конвеєрної стрічки.

Каркас морозостійкої конвеєрної стрічки безпосередньо забезпечує передачу тягового зусилля, а застосування саме тканини ЕР робить морозостійку конвеєрну стрічку більш міцною, гнучкою та еластичною, а також сприяє меншому її подовженню при робочому навантаженні.

          У нас ви можете купити Морозостійкі стрічки за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре