• Мідна втулка (8*10*10) TH14203

Мідна втулка (8*10*10) TH14203

430.00 грн/кг
  • Виробник: Украина
  • Код товару: 11525
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
X

Купити в один клік

Ми перезвоним Вам і уточним деталі

Способи оплати:

Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком


Гарантія повернення:

Безкоштовний обмін/повернення товару протягом
1 дня
Офіційна гарантія від виробника
 12 місяців
Вид за способом виготовлення відлиті в кокіль; відлиті за допомогою відцентрового лиття; гарячештамповані; холодноштамповані.
Вид за хімічним складом до 99,9 міді, до 0,002 нікелю, до 0,004 сірки, до 0,002 миш'яку, до 0,005 свинцю, до 0,004 цинку, до 0,003цинку, до 0,05 кисню, до 0,002 сурми,0,0,0,0
Вид за призначенням для збільшення терміну дії, в механізмах, які працюють «на тертя та ковзання»
Додаткові послуги Здійснюється порізка згідно із замовленням клієнта і упаковка продукції на замовлення клієнта Відправляється будь-якими перевізниками по Україні

Мідна втулка (8*10*10) TH14203- це кольоровий мідний прокат. Поперечний переріз втулки є коло з внутрішньою порожниною. Мідні втулки експлуатують у різних сферах промислового виробництва. Їх використовують, для збільшення терміну дії, у механізмах, які працюють «на тертя та ковзання». Втулки грають роль витратного матеріалу, захищаючи від зносу основні механізми, що діють, і агрегати.


У промисловості використовують мідні втулки з діаметром від 50 мм до 1000 мм.


Мідна втулка застосовується як деталі обертання чи кочення, стійка до корозії.


Залежно від способу використання розрізняють: закріплювальні, ущільнювальні, підшипникові та перехідні втулки.

Мідні втулки виготовляють із хімскладом за ГОСТ 859-2001. До таких металів відносяться: М1р, М0, М1ф, М1, М2, М3. Дані сплави розрізняються не лише за хімічним складом, але й за технічними характеристиками, що визначають їхню сферу застосування.


Спосіб отримання мідних втулок - штампування, лиття (у кокіль, відцентрове). Кожен із наведених способів виготовлення передбачає попередню механічну обробку.


Область застосування втулок із міді досить широка. Ці деталі експлуатуються у різних приладах (вимірювальних, медичних, електронних); як деталі автомобілів, літаків, комп'ютерів, космічних кораблів та інше.


Якщо трохи уточнити, мідні втулки є частиною підшипників ковзання, які функціонують під високим тиском. Також втулки використовують у вузлах тертя механізмів, насосах, що функціонують у морській воді, натискних та шпиндельних гайках. Крім цього вони є частиною вузлів механізмів, які постійно схильні до впливу пари, води або палива в рідкому стані.


         У нас ви можете купити Мідна втулка (8*10*10) TH14203 за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре