• Плетенка ПМЛ 10х16 мідна луджена

Плетенка ПМЛ 10х16 мідна луджена

430.00 грн/кг
  • Виробник: Украина
  • Код товару: 11532
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
X

Купити в один клік

Ми перезвоним Вам і уточним деталі

Способи оплати:

Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком


Гарантія повернення:

Безкоштовний обмін/повернення товару протягом
1 дня
Офіційна гарантія від виробника
 12 місяців
Вид за способом виготовлення луджена
Вид за хімічним складом складається з тонких мідних дротів переплетених у кіску, луджених припоєм олов'яно-свинцевої групи.
Вид за призначенням для екранування проводів, кабелів та інших подібних виробів, що виготовляються для потреб народного господарства та для експорту
Додаткові послуги Здійснюється порізка згідно із замовленням клієнта і упаковка продукції на замовлення клієнта Відправляється будь-якими перевізниками по Україні

Плетенка ПМЛ 10х16 мідна луджена розшифровується як "Плетінка мідна луджена" Т2 і УЗ в позначенні плетінки ПМЛ позначають кліматичне виконання. Т - тропіки 2 - може розміщуватися на відкритому повітрі без впливу прямого сонячного світла, температура від "+10" до "+50". У - помірний клімат 3 - може розміщуватися в неопалюваних приміщеннях. температура від "-40" до "+50".


Фізично відмінності Т2 від У3 саме в припої, яким лудиться мідна тяганина плетінки ПМЛ. Т2 - припій складається з чистого олова, який на морозі стає крихким, такий припій може обсипатися з плетінки. У3 – припій свинцево-олов'яний, прийом олова лише 40%. Такий припій на морозі свої властивості не втрачає.


Плетенка ПМЛ застосовується для екранування монтажних проводів, кабелів, джгутів, захищає та запобігає електромагнітним наведенням та випромінюванням.


Екранування проводів і кабелів: проблема перешкодозахищеності електротехнічних та радіоелектронних пристроїв вимагає уваги, неправильний вибір схеми підключення, неправильний метод розведення кабелів, помилка проектування системи заземлення та екранування можуть викликати повну відмову або збої в роботі системи, порушити її безпеку. Застосування щодо нескладних та недорогих методів захисту від перешкод допоможе вирішити цю проблему.

Виготовляється плетінка ПМЛ відрізками завдовжки від 2,5м. Випускають такі типорозміри ПМЛ: 3х6, 6х10, 10х16, 16х24, 24х30, 30х40, 40х55.


         У нас ви можете купити Плетенка ПМЛ 10х16 мідна луджена за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре