•  Сальникове набивання АП ГОСТ 5152-84 3х3-55х55мм

Сальникове набивання АП ГОСТ 5152-84 3х3-55х55мм

40.00 грн/кг
  • Виробник: Украина
  • Код товару: 11985
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
X

Купити в один клік

Ми перезвоним Вам і уточним деталі

Способи оплати:

Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком


Гарантія повернення:

Безкоштовний обмін/повернення товару протягом
1 дня
Офіційна гарантія від виробника
 12 місяців
Вид за призначенням Набивання сальникове графітове АП-31 Призначення сальникового графітового набивання — ущільнення нерухомих з'єднань арматури трубопроводів (як запірної, так і регулюючої) і рухомих з'єднань пар тертя-ковзання. Часто використовується як сальникове набивання для насосів (поршневих та відцентрових).

Сальникове асбетовая набивання АП-31 – азбестовий шнур  плетений, просочений жировим антифрикційним складом на основі нафтових екстрактів, графитированный.

Призначення: використовується в хімічній і нафтохімічній промисловості, машинобудуванні, металургії і металообробці, електротехніці та електроенергетиці для заповнення сальникових камер з метою герметизації рухомих і нерухомих з'єднань різних машин і апаратів в умовах дії агресивних середовищ, високих температур і тиску.

Робоча середа: нейтральні і агресивні рідкі та газоподібні середовища, пар, нафтопродукти

Вузол ущільнення: насоси поршневі, насоси відцентрові, арматура, нерухоме з'єднання.

Основні характеристики:

  • Гранична температура: від мінус 70 до плюс 300 °С
  • Граничний тиск: 4,5 МПа
  • Лугостійкість: 3-14 рН
  • Швидкість ковзання: 2,0-15,0 м/с
  • Щільність: 1,0 г/см3
  • Розмір перетину: 4-50 мм

Зовнішній вигляд: Еластичний шнур прямокутного перерізу, сплетений з азбестової нитки, просочений жировим антифрикційним складом на основі нафтових екстрактів, графітований. Застосування: Ущільнення сальникових камер арматури, відцентрових та поршневих насосів. 

Сальникові набивання АП і АП-31 з наскрізним плетенням, а також мають одношарове або багатошарове обплетення сердечника, що обумовлено розмірами перерізу джгутів у поперечнику, просочуються особливими жировими антифрикційними складами. Використовуються такі вироби в нейтральних або хімічно активних рідинних середовищах, газів, нафтопродуктів, води та пари. Сальникові набивання АП-31 є графітованими. Експлуатуються ущільнювачі АП-31, АП за t°С -70 - +300. Термоінтервал визначається стандартом для кожної речовини робочого середовища.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре