• Свинцевий дріб №6

Свинцевий дріб №6

80.00 грн/кг
  • Виробник: Украина
  • Код товару: 11520
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
X

Купити в один клік

Ми перезвоним Вам і уточним деталі

Способи оплати:

Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком


Гарантія повернення:

Безкоштовний обмін/повернення товару протягом
1 дня
Офіційна гарантія від виробника
 12 місяців
Вид за способом виготовлення дрібна, середня, велика
Вид за хімічним складом зі свинцю, що містить близько 0,2% миш'яку, який легше звертається у сферичні краплі і трохи твердіший, ніж чистий свинець
Вид за призначенням використовуються як снаряди для стрільби з гладкоствольної зброї.
Додаткові послуги Здійснюється порізка згідно із замовленням клієнта і упаковка продукції на замовлення клієнта Відправляється будь-якими перевізниками по Україні

Свинцевий дріб №6 мисливський є варіацією свинцевих виливків, що мають вигляд дрібнозернистих кульок. Вони використовуються як снаряди для стрільби з гладкоствольної зброї. Свинцевий дріб характеризується чисто відполірованою поверхнею та правильною сферичною формою. Технічні умови виготовлення та сертифікати відповідності зумовлюють високу якість матеріалу.

Виробництво свинцевого дробу полягає у використанні методу лиття за ГОСТом ГОСТ 7837-76 із застосуванням первинного свинцю марки С1 та додаткових елементів – миш'яку та сурми. При оптових поставках свинцевий дріб продається і транспортується в мішках по 10 кг. Розмір діаметра виробів варіюється від 125 до 5 мм.


Свинцевий дріб, залежно від розміру, класифікують на: дрібний (від 1,25 до 2,75 мм у діаметрі), середній (діаметром від 3 до 4 мм) і великий (розміром від 4,25 до 5 мм). Кожному діаметру дробу надано певний номер. У різних країнах види мисливського дробу нумерують по-різному. У Росії найбільшою популярністю користується дріб під номерами: 3 (відповідає діаметру 3,5 мм), 4 (3,25 мм), 5 (3 мм), 6 (2,75 мм), 7 (2,5 мм), 7,5 (2,4 мм), 8 (2,25 мм), 9 (2 мм).

Свинцевий дріб стійкий до процесів корозії. Вона пластична та податлива до найрізноманітніших способів механічної обробки. Свинцевий дріб має чітку сферичну форму і може відрізнятися за розміром діаметра частинок.


Свинцевий дріб застосовується у спорядженні мисливських патронів, при виготовленні грузил для риболовлі та противаг із високою точністю. Велика затребуваність товару викликана відмінним відповідністю ефективності і цінової політики проти виробом із залізних металів чи інших металів.


         У нас ви можете купити Свинцевий дріб №6 за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре