• Смуга мельхіорова МН19

Смуга мельхіорова МН19

600.00 грн/кг
  • Виробник: Украина
  • Код товару: 11731
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
X

Купити в один клік

Ми перезвоним Вам і уточним деталі

Способи оплати:

Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком


Гарантія повернення:

Безкоштовний обмін/повернення товару протягом
1 дня
Офіційна гарантія від виробника
 12 місяців
Вид за способом виготовлення стрічка, смуга
Вид за хімічним складом це основа з міді та приблизно 5-30% нікелю, а також невеликі частки деяких інших металів, які неминуче присутні у складі будь-яких сплавів. Найбільш помітні домішки в мельхіорі – залізо (до 1%) та марганець (до 0.1%)
Вид за призначенням використовується як припой при виробництві пластинчасто-ребристих теплообмінників
Додаткові послуги Здійснюється порізка згідно із замовленням клієнта і упаковка продукції на замовлення клієнта Відправляється будь-якими перевізниками по Україні

Смуги виготовляються з мельхіору МН19.


Мідно-нікелевий сплав МН19 має наступний хімічний склад: мідь (Cu) – 80-82%, нікель + кобальт (Ni + Co) – 18,0-20,0%, залізо (Fe) – не більше 0,5%, марганець (Mn) – не більше 0,3%.


Хімічний склад марки МН19 регламентується стандартом ГОСТ 492-2006.

Смуги мельхіорові МН19 виробляються методом прокатки. Вони можуть бути гарячекатаними або холоднокатаними.


Під час гарячої прокатки заготовки нагрівають. Залежно від остаточної товщини виробу прокатка може здійснюватися кілька проходів. Після основного процесу виконується ряд допоміжних операцій, спрямованих на надання продукції необхідних технологічних та механічних властивостей, а також необхідних значень довжини та ширини. До таких операцій відносяться правка та механічне оздоблення (обробка), обрізка кромок, різання.


Холодна прокатка здійснюється без додаткового нагрівання заготовок. Однак, після даної технологічної операції мельхіорові смуги можуть зазнавати термічної обробки - відпалу. Внаслідок відпалу вони стають м'якими.


Мельхіорова смуга може мати максимальну довжину 2 м (2000 мм), ширину - 600 мм, товщину - 20 мм. Мінімальні розміри відповідають значенням 0,5х40Х500 мм (товщина x ширина x довжина).

Мельхіорова смуга має високу корозійну стійкість у тому числі в морській та прісній воді. Особливо корисною ця властивість є в галузях промисловості, пов'язаних із суднобудуванням, виробництвом медичного інструменту та виробів для водопроводу.


         У нас ви можете купити Смуга мельхіорова МН19 за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре