• Стрічка 79НМ 0,1 -1,5 мм

Стрічка 79НМ 0,1 -1,5 мм

500.00 грн/кг
  • Виробник: Украина
  • Код товару: 11748
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
X

Купити в один клік

Ми перезвоним Вам і уточним деталі

Способи оплати:

Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком


Гарантія повернення:

Безкоштовний обмін/повернення товару протягом
1 дня
Офіційна гарантія від виробника
 12 місяців
Вид за способом виготовлення стрічка
Вид за хімічним складом нікель (Ni) від 78.5% до 80%, залізо, молібден, марганець, кремній
Вид за призначенням використовується в конструкції телескопів, а також і в різних астрономічних, космічних, кріогенних та вимірювальних приладах.
Додаткові послуги Здійснюється порізка згідно із замовленням клієнта і упаковка продукції на замовлення клієнта Відправляється будь-якими перевізниками по Україні

Стрічка 79НМ 0,1 -1,5 мм є стійким до високої температури легованим вуглецевим сплавом. Його основою є твердий залізонікелевий розчин, який у своєму складі має понад 5% присадок і відноситься до конструкційних сталей, призначених для виробництва механізмів, і різних складних деталей, що виконують роботу в досить агресивних умовах. Дріт, коло та пруток зі спецсталі 79НМ є одними з найпоширеніших прокатних виробів. Ця марка сталі має широку сферу використання, наприклад, з неї виробляють листи для деталей високотемпературних нафтохімічних установок. Тривала служба виробів обмежується температурами до 850 ° С, вище - активно відбувається утворення окалини. Диски, кріплення, плоскі пружини зі сталі марки 79НМ також здатні працювати при температурах близько 650°С. Марка 79НМ важко зварюється. Щоб закріпити шви, необхідна заключна термообробка разом із відпалом. Низьковуглецева сталь марки 79НМ може піддаватися цементації, тобто. збагаченню вуглецем для того, щоб підвищити твердість та зносостійкість. Дріт, коло та пруток із спецсталі марки 79НМ є нержавіючими виробами. Такий дріт використовується для зварювання сталі, а коло марки 79НМ застосовують у металургійній, текстильній та хімічній промисловості. Дріт, коло та пруток марки 79НМ можуть застосовуватися при будівництві малих об'єктів, декоруванні приватних володінь, оздобленні приміщень. Дріт марки 79НМ використовується для виробництва різних сіток, армування та захисту.

         У нас ви можете купити Стрічка 79НМ 0,1-1,5 мм за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре