• Сітка рукавна нержавіюча

Сітка рукавна нержавіюча

600.00 грн/м2
  • Виробник: Украина
  • Код товару: 11334
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
X

Купити в один клік

Ми перезвоним Вам і уточним деталі

Способи оплати:

Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком


Гарантія повернення:

Безкоштовний обмін/повернення товару протягом
1 дня
Офіційна гарантія від виробника
 12 місяців
Вид за способом виготовлення рукав сітчастий плетений - РСП, рукав сітчастий гофрований - РСГ, рукав сітчастий гофрований модернізований - РСГМ
Вид за хімічним складом з нержавіючого дроту AISI 321, 316 Ti
Вид за призначенням застосовується в області фільтрації рідин, де характерний високий ступінь агресивного впливу
Додаткові послуги Здійснюється порізка згідно із замовленням клієнта і упаковка продукції на замовлення клієнта Відправляється будь-якими перевізниками по Україні

Сітка рукавна нержавіюча є комплектуючим виробом для сітчастих відбійників у технологічних апаратах, вогнеперегородників, фільтрів, застосовується як насадка.

Сітка призначена для сепарації рідини, що виноситься, з потоку пари (газу) в ректифікаційних, адсорбційних, відпарних та інших колонних апаратах, а також сепараторах, скруберах, пиловловлювачах, фільтрах, осушувачах і багатьох інших пристроях.


Сітка рукавна (рукав сітчастий) Сітка (рукав сітчастий) УРП проводиться методом гладкого, кулірного плетіння без поздовжнього шва (у вигляді рукава). На відміну від тканих матеріалів, плетена сітка складається з однорідного та безперервного ряду петель, які переплітаються на трубчастій формі. Петлі в сітці надзвичайно стійкі до навантажень стиснення та розтягування. Кожна петля вільно рухається в трьох напрямках, таким чином забезпечується двостороннє протяг. Петля окремо діє як маленька пружина, коли піддається впливу напруги або стиснення і негайно відновлює початкову форму, коли напруга знято. Таким чином, це призводить до незвичайної гнучкості та пружності готової сітки.

Основні переваги застосування сітки виражаються в тому, що вона може використовуватися там, де матеріал фільтра має бути надзвичайно стійким після впливу агресивних навантажень. Впевнена корозійна стійкість, механічні та теплові удари, еластичність, протистояння високої вібрації та впливу високих температур, стійкість до руйнівних газів, брудні, маслянисті та інші граничні умови – це не повний перелік переваг плетеної сітки.

        У нас ви можете купити Сітка нержавіюча за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре