• Сітка транспортерна нержавіюча з ланцюгом з канільованим стрижнем Крок ланцюга 15,875

Сітка транспортерна нержавіюча з ланцюгом з канільованим стрижнем Крок ланцюга 15,875

370.00 грн/м2
  • Виробник: Украина
  • Код товару: 11317
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
X

Купити в один клік

Ми перезвоним Вам і уточним деталі

Способи оплати:

Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком


Гарантія повернення:

Безкоштовний обмін/повернення товару протягом
1 дня
Офіційна гарантія від виробника
 12 місяців
Вид за способом виготовлення поворотна, з виступами, жолобами, наконечниками, гачками
Вид за хімічним складом нержавіюча сталь
Вид за призначенням застосовуються, головним чином, у таких процесах: транспортування, переміщення, промивання, полірування, знежирення, пропарювання, замочування, травлення, зціджування, сушіння, охолодження, заморожування, бланшування, випікання та жаріння, підтримка рівномірної, температури, випалювання, загартування
Додаткові послуги Здійснюється порізка згідно із замовленням клієнта і упаковка продукції на замовлення клієнта Відправляється будь-якими перевізниками по Україні

Сітка транспортерна нержавіюча з ланцюгом з канільованим стрижнем Крок ланцюга 15,875, виготовлена ​​з низьковуглецевої (чорної), нержавіючої, жароміцної або кислотостійкої сталі, що застосовуються в різних галузях промисловості при високих, низьких температурах або в агресивних середовищах.


Максимальна ширина сітки – 6000 мм.


Транспортерна сітка виготовляється із заплетеними, загнутими або звареними краями, а також може бути укомплектована приводними ланцюгами, пластинчастими бортами, захватами та іншими додатковими елементами.


У сучасній промисловості чимало сфер, де знаходять застосування різноманітні спеціальні сітки. Так, часто при обладнанні всіляких конвеєрів просто необхідна транспортерна сітка нержавіюча. Вона є найважливішим компонентом для їх створення та експлуатації.


Кожен із перелічених видів знаходить своє застосування, але в певних робочих умовах може впоратися тільки сітка з нержавіючої сталі. Корозійне середовище, екстремально високі та низькі температури, сухе, вологе та рідке середовище, середовище кисле, лужне або хімічно нейтральне – з будь-якою комбінацією цих умов впорається тільки нержавіюча стека.


Основними сферами застосування конвеєрних сіток з нержавіючої сталі є харчова та хімічна промисловість.


Сітка плетена транспортерна застосовується на підприємствах харчової, легкої, кондитерської промисловості, а також у машинобудуванні. Дана сітка призначена для транспортування продуктів, матеріалів на стрічкових конвеєрах, а також транспортування деталей при термообробці в тунельних печах.


        У нас ви можете купити Сітка транспортерна нержавіюча з ланцюгом з канільованим стрижнем Крок ланцюга 15,875, за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре