• Теплостійкі конвеєрні стрічки

Теплостійкі конвеєрні стрічки

340.00 грн/м
  • Виробник: Украина
  • Код товару: 11781
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
X

Купити в один клік

Ми перезвоним Вам і уточним деталі

Способи оплати:

Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком


Гарантія повернення:

Безкоштовний обмін/повернення товару протягом
1 дня
Офіційна гарантія від виробника
 12 місяців
Вид за способом виготовлення шевронні, гумотканинні, шахтні, теплостійкі, маслостійкі, морозостійкі, харчові
Вид за хімічним складом гума
Вид за призначенням для транспортування різних шматкових, сипких та штучних вантажів: від руд чорних та кольорових металів, міцних гірських порід, вугілля, м'яких порід, малоабразивних та неабразивних матеріалів при температурі від -45°С до +65°С
Додаткові послуги Здійснюється порізка згідно із замовленням клієнта і упаковка продукції на замовлення клієнта Відправляється будь-якими перевізниками по Україні

Теплостійкі конвеєрні стрічки застосовується для переміщення вантажів з високою температурою і різним ступенем абразивності, зокрема для транспортування руд чорних і кольорових металів, коксу, добрив, доломіту або рудного концентрату. Цей вид конвеєрної стрічки найчастіше можна зустріти у металургійній, гірничодобувній чи хімічній промисловості, а також при виготовленні цементу чи добрив. Теплостійка конвеєрна стрічка може використовуватися у важких або особливо важких умовах експлуатації, у зв'язку з чим може виконуватись з різною товщиною робочої обкладки та з різною кількістю тканинних шарів. Основним матеріалом при виготовленні обкладинної та прошаркової гуми є спеціалізовані каучуки, спеціально розроблені для цих умов експлуатації. Це робить гуму більш стійкою до пропалювання і механічних впливів, зносостійкої та міцної.

Теплостійкі конвеєрні стрічки, які переміщують сировину або продукцію при температурі, що перевищує 200°С, у тому числі шматки червоного жару, оснащені теплозахисним шаром усередині або на поверхні робочої обкладки. Такий захисний шар виконаний з азбестової або склотканини, яка може бути просякнута термостійкими еластомерами, металевої сітки, а також інших термостійких матеріалів. Якщо температура сировини зі шматками червоного гартування не перевищує 200°С, то робочу обкладку виготовляють із спеціальної гуми з високим опором до опіку.

У тих транспортерних теплостійких стрічках, які застосовуються для переміщення матеріалів через термокамери або інші пристрої, в яких температура повітря може бути вище 200°С, каркас виготовляється зі склотканини, а зовнішні обкладки з фторполімерів або кремнійорганічних полімерів. Тим не менш, випуск теплостійких стрічок з таких матеріалів лімітований.

Матеріал, з якого виготовляють зовнішні обкладки теплостійких конвеєрних стрічок, залежить від максимально допустимої температури поверхні стрічки. Якщо вона становить 100°С та 120°С короткочасно, то обкладки роблять із гумових сумішей на основі бутадієн-стирольного каучуку, а якщо 150°С та 170°С короткочасно, то — із гумових сумішей на основі бутилового, хлорбутилового, етиленпропіленового та та каучуків.

          У нас ви можете купити Теплостійкі стрічки конвеєрні за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре