• Титанова картка ВТ1-0 330х50мм

Титанова картка ВТ1-0 330х50мм

500.00 грн/кг
  • Виробник: Украина
  • Код товару: 11516
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
X

Купити в один клік

Ми перезвоним Вам і уточним деталі

Способи оплати:

Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком


Гарантія повернення:

Безкоштовний обмін/повернення товару протягом
1 дня
Офіційна гарантія від виробника
 12 місяців
Вид за способом виготовлення відпалені з подальшою правкою та прогладкою; відпалені.
Вид за хімічним складом основного металу – 99,24 – 99,7% титан, решта – незначні домішки заліза, кремнію, алюмінію, марганцю, молібдену, ванадію, хрому, цирконію та олова
Вид за призначенням медицина - матеріал для виробництва імплантів, медичних інструментів та обладнання (метал гігієнічний, інертний по відношенню до людського тіла); космічна галузь і авіація – через високу легкість і твердість широко застосовується як обшивки літаків, ракет, інших літальних апаратів, устаткування; судноплавство – корпуси катерів, підводних човнів, кораблів; хімічні виробництва – устаткування, ємності (через високу хімічну пасивність); - харчове – обладнання, посуд, ємності; важка промисловість; інноваційні проекти – високовакуумні насоси та ін.
Додаткові послуги Здійснюється порізка згідно із замовленням клієнта і упаковка продукції на замовлення клієнта Відправляється будь-якими перевізниками по Україні

Титанова картка ВТ1-0 330х50мм - один з видів титанового прокату, на вигляд - прямокутний лист (вузькі металеві плитки) різної товщини. На відміну від титанових листів титанові картки характеризуються меншими габаритами. Це, свого роду, розкроєні листи, які, найчастіше, через менші розміри, зручніші у застосуванні.

Товщина титанових карток - від 06 до 35 мм, можливі інші варіанти. Розміри – 330х50, 330х610, 410х570, 410х640, 5, 00,00,5

Такий вид титанового прокату, як картки, виробляють відповідно до вимог ГОСТ 22178-76, ГОСТ 19807-74 або ОСТ 190013-81. Перший стандарт визначає габаритні розміри виробів, їх товщину, маркування, механічні властивості, особливості розкрою, зовнішній вигляд та якість обробки, а також правила приймання продукції, умови зберігання, транспортування та пакування.

Купити титанові картки найчастіше можна, виготовлені такими способами:


- відпалені з подальшою правкою та прогладкою;


- відпалені.

Виготовляються титанові картки аналогічно листам – шляхом прокату. Найбільш затребувані картки ВТ1-0, ВТ6.


Використовується в різних галузях завдяки своїм унікальним властивостям та високій корозійній стійкості. Висока міцність, стійкість до впливу як високих, так і низьких температур, зберігається на період всієї експлуатації виробу. Поверхня прокату повністю відповідає умовам ГОСТ – чиста, без механічних пошкоджень, розшарування, надриву.


         У нас ви можете купити Титанова картка ВТ1-0 330х50мм за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре