• Титановий шестигранник 3-100 мм.

Титановий шестигранник 3-100 мм.

500.00 грн/кг
  • Виробник: Украина
  • Код товару: 11519
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
X

Купити в один клік

Ми перезвоним Вам і уточним деталі

Способи оплати:

Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком


Гарантія повернення:

Безкоштовний обмін/повернення товару протягом
1 дня
Офіційна гарантія від виробника
 12 місяців
Вид за способом виготовлення гарячекатаний з необточеною поверхнею; кований шестигранник; калібрований шестигранник; шліфований шестигранник; пресований шестигранник; великогабаритний шестигранник; шестигранник звичайної якості, шестигранник підвищеної якості (з маркуванням «П»)
Вид за хімічним складом з високою хімічною чистотою сплаву, кількість домішок – лише 0,3%
Вид за призначенням застосовуються в інструментальній промисловості, приладобудуванні, багатьох інших сферах.
Додаткові послуги Здійснюється порізка згідно із замовленням клієнта і упаковка продукції на замовлення клієнта Відправляється будь-якими перевізниками по Україні

Титановий шестигранник 3 - 100 мм - кольоровий металопрокат, що має поперечний розріз у формі правильного шестикутника. Постачання виробу здійснюється у вигляді цілісних прутків з діаметром від 15 мм до 24 мм. Довжина прутків – немірна. Зовнішня поверхня шестигранників звичайної якості, матова. Для виробництва титанових прутків застосовуються технології сортової прокатки та кування.


Титановий шестигранний прокат має такі властивості:


- Легкий матеріал підвищеної міцності;


- може тривалий час без змін піддаватися впливу вологи та агресивних середовищ;


- Поверхня виробу сріблястого кольору;


- тип поверхні прутка матовий чи шліфований;


- Титановий прокат має високий коефіцієнт теплопровідності;


- Титан немагнітний матеріал.


Титановий прокат у формі шестигранника виготовляють згідно з ГОСТ 26492-85. Хімічний склад виробу визначається за ГОСТ 19807-74. Для визначення хімічного складу металу чи сплаву використовують проби. Їх відбір та підготовку проводять згідно з ГОСТ 24321-80.


Прутки з високою хімічною чистотою сплаву, кількість домішок – лише 0,3% (кисень, вуглець, водень, азот, залізо та кремній). Титанові шестигранники ВТ1-0 застосовуються в інструментальній промисловості, приладобудуванні, багатьох інших галузях. Легко піддаються зварюванню.


Сфера застосування зумовлена ​​основними властивостями металу. По-перше, жорсткістю матеріалу, по-друге, стійкістю до перепадів температур, по-третє, антикорозійною стійкістю до агресивних середовищ. Широко затребуваний титановий пруток у медицині для виробництва теплообмінних апаратів.


Прутки можуть бути використані у виробництві кріплень і для конструювання різних зварних конструкцій, у тому числі схильних до впливу радіації.


З прутків виготовляють відповідальні деталі у суднобудуванні. Завдяки відсутності токсичного впливу на людину, застосовується у стоматології, реставраційній хірургії, ортопедії, харчовій промисловості.


         У нас ви можете купити Титановий шестигранник 3-100 мм за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре