• Харчові конвеєрні стрічки

Харчові конвеєрні стрічки

340.00 грн/м
  • Виробник: Украина
  • Код товару: 11784
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
X

Купити в один клік

Ми перезвоним Вам і уточним деталі

Способи оплати:

Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком


Гарантія повернення:

Безкоштовний обмін/повернення товару протягом
1 дня
Офіційна гарантія від виробника
 12 місяців
Вид за способом виготовлення шевронні, гумотканинні, шахтні, теплостійкі, маслостійкі, морозостійкі, харчові
Вид за хімічним складом гума
Вид за призначенням для транспортування різних шматкових, сипких та штучних вантажів: від руд чорних та кольорових металів, міцних гірських порід, вугілля, м'яких порід, малоабразивних та неабразивних матеріалів при температурі від -45°С до +65°С
Додаткові послуги Здійснюється порізка згідно із замовленням клієнта і упаковка продукції на замовлення клієнта Відправляється будь-якими перевізниками по Україні

Логічно, що основним призначенням Харчові конвеєрні стрічки є транспортування харчової продукції або сировини. Вони виготовляються із матеріалів високої якості, які досить тривалий період зберігають свої характеристики в умовах впливу зовнішніх факторів. Відмінною особливістю харчових конвеєрних стрічок є їхня стійкість до харчових жирів і кислот. З огляду на те, що харчова конвеєрна стрічка безпосередньо контактує з їжею, вона обов'язково повинна мати сертифікат якості ISO 9001. Найчастіше харчові конвеєрні стрічки можна зустріти у гарячих та холодних цехах кухонь, гіпермаркетах, ресторанах, інших продовольчих підприємствах та продуктових базах.

Випускають харчові конвеєрні стрічки з силікону, поліуретану, штучного фетру або ПВХ.

Харчові конвеєрні стрічки ПВХ використовуються для роботи при температурах від -10°C до +60°C. Невисока ціна є їхньою основною перевагою. Також полівінілхлоридні стрічки комплектуються різними профілями, що дозволяють використовувати їх у похилих транспортерах.

У кондитерському та хлібобулочному виробництві переважно використовують харчові конвеєрні стрічки зі штучного фетру через те, що вони нечутливі до харчових жирів, високих температур, порізів, а фетр не дає тесту прилипати до конвеєрної стрічки. Конвеєрні стрічки зі штучного фетру мають досить тривалі терміни служби, оскільки є вологостійкими і не розтягуються.

Харчові конвеєрні стрічки з силікону за ціною є відносно дорожчими за аналогічні конвеєрні стрічки, але, незважаючи на це, також користуються популярністю серед споживачів.

Головними перевагами цих стрічок можна назвати їхню ІНЕРТНІСТЬ до хімічних речовин і різноманітних жирів, а також несхильність до прилипання і високу стійкість до температур.

Стрічки з поліуретану можна назвати універсальними, так як вони досить зносостійкі, не відчуває.

          У нас ви можете купити Стрічки харчові конвеєрні за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре