• Хромель дріт НХ9,5 3мм

Хромель дріт НХ9,5 3мм

450.00 грн/кг
  • Виробник: Украина
  • Код товару: 11743
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
X

Купити в один клік

Ми перезвоним Вам і уточним деталі

Способи оплати:

Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком


Гарантія повернення:

Безкоштовний обмін/повернення товару протягом
1 дня
Офіційна гарантія від виробника
 12 місяців
Діаметр 1-3мм
Вид за способом виготовлення дріт
Вид за хімічним складом Хром (Cr) – вміст порядку 8.7 – 10 %, Нікель (Ni) – вміст порядку 89 – 91 %, такі домішки як кремній (Si), кобальт (Co), марганець, мідь (Cu)
Вид за призначенням Хромель дріт застосовують при випуску компенсаційних проводів, реостатів, нагрівальних приладів та термопарНХ9,5 1мм.
Додаткові послуги Здійснюється порізка згідно із замовленням клієнта і упаковка продукції на замовлення клієнта Відправляється будь-якими перевізниками по Україні

Хромель дріт НХ9,5 3мм містить у собі два основних компоненти: нікель і хром, а також різні домішки у вигляді марганцю, міді та заліза, а також кремнію та кобальту. Якщо говорити про відсоткове співвідношення цих елементів у складі сплаву, воно виглядає приблизно таким чином: до 91% нікелю, до 10% хрому і не більше 1,4% різних присадок.


Ключові характеристики описуваного металу такі: питомий опір = 0,66 мкОм×мм2/м; густина матеріалу дорівнює 8,71 г/см3; термічна обробка можлива за 1200°С; плавиться хромель за 1500°С; температура відпалу становить 900°С.


Зміст у складі цього матеріалу такого елемента, як нікель, робить його стійким до корозії та жару за умов впливу агресивних середовищ. Це можливо через появу на поверхні матеріалу стійкої плівки окису зеленого відтінку.


Жаростійкість хромелю чудово поєднується в ньому з термоелектричними властивостями. За рахунок великої термоелектрорушійної сили хромелю при нагріванні в точці його зіткнення з іншими матеріалами виникає електричний потенціал. Процес збільшення термоелектрорушійної сили при нагріванні хромелю має прямолінійний характер. Наприклад, значення термо-ЕРС у випадку з термопарою складу платина-хромель в умовах динаміки температур, що дорівнює 0 – 1000°С, становитиме 33мВ. А коли температура підвищується до більшого значення, ніж 1000°С ця можливість втрачається.

Сплав хромель поставляється так: стрічка; коло діаметром від 12 мм до 1 м; дріт діаметром від 0,1 до 12 мм. Дріт із хромелю знаходить ширше застосування порівняно з тією ж стрічкою або колом з цього ж сплаву. Вона є невід'ємною частиною конструкції ряду нагрівальних приладів, а також термопар, реостатів і компенсаційних проводів. Хромель виступатиме позитивним електродом у конструкції термопари алюмель-хромель за умови, що температура трохи більше 1000°С. Термоелектрорушійна сила сплаву знаходиться в лінійній залежності від температури, а значить, градуювання подібних пірометрів значно спрощується. Активно використовується сплав хромель та у конструкціях компенсаційних проводів.


         У нас ви можете купити Хромель дріт НХ9,5 3мм за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре