• Шевронні конвеєрні стрічки

Шевронні конвеєрні стрічки

340.00 грн/м
  • Виробник: Украина
  • Код товару: 11778
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
X

Купити в один клік

Ми перезвоним Вам і уточним деталі

Способи оплати:

Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком


Гарантія повернення:

Безкоштовний обмін/повернення товару протягом
1 дня
Офіційна гарантія від виробника
 12 місяців
Вид за способом виготовлення шевронні, гумотканинні, шахтні, теплостійкі, маслостійкі, морозостійкі, харчові
Вид за хімічним складом гума
Вид за призначенням для транспортування різних шматкових, сипких та штучних вантажів: від руд чорних та кольорових металів, міцних гірських порід, вугілля, м'яких порід, малоабразивних та неабразивних матеріалів при температурі від -45°С до +65°С
Додаткові послуги Здійснюється порізка згідно із замовленням клієнта і упаковка продукції на замовлення клієнта Відправляється будь-якими перевізниками по Україні

На сьогоднішній день шевронна транспортерна стрічка широко експлуатується у різних галузях промисловості. Здебільшого Шевронні конвеєрні стрічки знаходять застосування у сільськогосподарській та гірничодобувній промисловості. Стрічки цього типу є резинотканевими конвеєрними стрічками. Основною відмінністю шевронних стрічок від звичайних є можливість їхньої експлуатації під різними кутами. Виготовляються шевронні конвеєрні стрічки з гумового матеріалу з поперечними і V-подібними вставками-ребрами. Завдяки таким ребрам можливе транспортування вантажів різної консистенції (наприклад сипких та шматкових) під кутом нахилу від 20 до 45 градусів. Порівняно із звичайними стрічками шевронні мають більшу продуктивність.

Шевронні транспортерні стрічки широко застосовуються на виробництві асфальту та цементу, у харчовій промисловості, деревообробних фабриках та рудовидобувних шахтах та кар'єрах. У цих сферах виробництва шевронна стрічка має великий попит завдяки своїй економічністі, продуктивності та мінімальних витратах на ремонт та експлуатацію.

Залежно від мети застосування та призначення шевронні конвеєрні стрічки мають різні технологічні параметри.

Дані конвеєрні стрічки відрізняються своїми характеристиками такими як: гнучкість (за рахунок гумових бортів) висока адгезія, рентабельність та довговічність, а також мінімальний ризик пошкоджень. Шевронна транспортерна стрічка є більш стійкою до погодних умов, проста в установці та ремонті.

При заміні звичайної конвеєрної стрічки на шевронну вам не доведеться переробляти всю конвеєрну систему, знадобиться лише заміна роликів холостої гілки або очисних скребків.


          У нас ви можете придбати Шевронні конвеєрні стрічки за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре