Асбошнур ШАОН 0,7 мм
Асбошнур ШАОН 1 мм
Асбошнур ШАОН 1,5 мм
Асбошнур ШАОН 10 мм
Асбошнур ШАОН 12 мм
Асбошнур ШАОН 13 мм
Асбошнур ШАОН 14 мм
Асбошнур ШАОН 15 мм
Асбошнур ШАОН 16 мм
Асбошнур ШАОН 18 мм
Асбошнур ШАОН 19 мм
Асбошнур ШАОН 2 мм
Показано з 1 по 12 із 28 (3 сторінок)

Шнур азбестовий ШАОН в Україні

Він є сучасним різновидом шнура, який виготовляється з азбесту, який поєднується з бавовняним волокном або деякими синтетичними волокнами. Використовуватись він може у різних сферах, серед яких ущільнення та теплоізоляція є основними. Замовити високоякісний шнур, який відповідає всім стандартам, має потрібні експлуатаційні характеристики, у нас буде неймовірно просто. Ціна здивує доступністю, як гідний асортимент високоякісних виробів від перевіреного виробника. Консультація допоможуть потрапити в основні особливості, прийняти правильне рішення під час здійснення вибору. Компетентні менеджери для цього мають усі необхідні інструменти і знання.

Особливості, властивості

В основі виробництва лежить хризотиловий азбест, що гармонійно поєднується з різноманітними видами волокон. Таке поєднання позначається на надійності та успішності експлуатації та забезпечує для неї оптимальні можливості. Максимальні показники температури використання становлять +400 градусів.

На сучасному ринку такі шнури представлені в хорошому асортименті, можуть відрізнятися розмірами та іншими параметрами. Серед основних відмінностей можна назвати спосіб виробництва. Відповідно до нього вони можуть бути плетеними круглого або квадратного перерізу, кручені, а також зворотного плетіння. Незалежно від конкретного виду як упаковка використовується бухта, вага якої може відрізнятися в кожному окремому випадку. Ціна також залежить від багатьох факторів, але вона стабільно пропонується на найбільш доступному рівні. Діаметр може змінюватись в межах від 0,75 до 40 мм.

Сфера використання

Застосовуються азбестові шнури такого типу в таких місцях:

  • Ущільнення різноманітних з'єднань у теплопровідних системах.
  • Теплоізоляція в спеціальних агрегатах та ін.

Переваги

Купівля сертифікованої продукції відкриває можливості для одержання цілого набору унікальних технічних характеристик та переваг. Серед найбільш значимих можна назвати:

  • Високий рівень стійкості до вібраційних навантажень.
  • Можливість ефективного використання різноманітних робочих середовищ, серед яких вода, пара, газ, підвищений тиск.
  • Довговічність застосування, міцність.

Прийнятна ціна дозволяє отримати всі основні переваги в повному обсязі без особливих труднощів.

Купити азбестові шнури ШАОН

Замовити азбестовий шнур ШАОН у нас неймовірно просто в різній кількості, тому що каталог характеризується максимальною простотою та доступністю, має детальний опис ключових характеристик. Можна знайти там відповіді на запитання самостійно, а можна звернутися по підказки до менеджерів. У будь-якій ситуації ми гарантуємо бездоганний сервіс та грамотний супровід.

Придбання такої продукції буде вигідним, а класне обслуговування стає ще однією перевагою. Доставка може бути здійснена одним із багатьох перевізників. Для оплати також пропонується велика кількість різних варіантів.