Асботкань АТ-2
Асботкань АТ-3
Асботкань АТ-4
Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)

Тканина азбестова в Україні.

Вона є популярним різновидом ізолюючих матеріалів, де гармонійно поєднується пластичність і тонкість. У нас можна замовити її максимально комфортно, швидко та за чесною вартістю. Попередньо легко дізнатись основні характеристики, відмінності, провести порівняння різних позицій, тому що для цього каталог товарів підготовлений найкращим чином. Менеджер у разі потреби готовий практично будь-якої миті прийти на допомогу та забезпечити комплексну підтримку. Наша ціна гармонує із якістю, підкріплюється сучасним сервісом. Доставка пропонується всіма доступними видами перевізників, які зараз працюють у країні.

Особливості та властивості

Асбестова тканина коштує порівняно недорого, має відмінні теплоізолюючі та пожежозахисні властивості. У виробництві застосовуються спеціальні азбестові нитки та додаткові волокна. Завдяки такому поєднанню вдається одержати високоякісні експлуатаційні характеристики, а вартість завжди буде порівняно невеликою.

Застосування в основі полотна азбестових ниток відіграє важливу роль. По суті, його тчуть приблизно так само, як інші різновиди полотен. Нитки переплітаються між собою за встановленими стандартами на спеціальному устаткуванні. Використання у процесі виготовлення синтетичних ниток дозволяє отримати потрібний підсумковий результат. Також можуть застосовуватись такі матеріали, як лавсан, віскоза або бавовна. Такі добавки можуть бути присутніми у складі тканини на рівні від 5 до 18 відсотків. Від конкретного відсоткового співвідношення залежатиме кінцевий набір експлуатаційних параметрів.

Тканина може вироблятися у різних варіаціях, кожна з яких має унікальні особливості. Загалом випускається приблизно двадцять різновидів, які можуть відрізнятися за такими властивостями:

 • Гладкість.
 • Товщина волокон.
 • Густина.
 • Розмір осередків, які виходять під час плетіння.

Сфер застосування

Мають азбестові тканини дуже великою сферою використання. Серед найпоширеніших місць застосування можна назвати:

 • Пошиття спеціального одягу, який має підвищений рівень стійкості щодо іскор, високих температур та інших подібних факторів.
 • Ущільнення у печах, котельнях та іншому подібному обладнанні.
 • Теплові мережі.
 • Виготовлення азбопластики, спеціальних плит та ін.

Плюси

Сертифікована тканина, виготовлена з азбесту, має повний набір цікавих переваг. До найбільш значних можна віднести:

 • Непогані показники міцності.
 • Довговічність.
 • Якісні експлуатаційні властивості.

Вартість на тлі таких переваг можна назвати окремою сильною стороною.

Купити азбестові тканини

У нас зробити таке придбання якісних тканин, виконаних на основі азбесту, неймовірно просто, тому що створено всі найкращі умови. Доставка буде швидкою, а оплата завжди зручною. Окрему увагу можна приділити консультаціям, які надаються якісно, грамотно та професійно. Дотримуються всіх термінів доставки, надаються сертифікати.