Сталевий квадрат 10
Сталевий квадрат 22
Сталевий квадрат 25
Сталевий квадрат 30
Сталевий квадрат 32
Сталевий квадрат 40
Сталевий квадрат 45
Показано з 1 по 12 із 15 (2 сторінок)

Сталевий квадрат гарячекатаний в Україні.

Це популярний сталевий прокат, який може застосовуватись у різноманітних сферах. Найчастіше його використовують у металургійній промисловості для випуску фасонного та сортового прокату. Тут він грає роль заготівлі. У будівництві також його застосовують не менш активно, як і в інших сферах. Щоб придбати його на вигідних умовах, отримати офіційну гарантію якості та інші подібні переваги можна звернутися до нас. Пропонується комфортне та швидке обслуговування, вільний доступ у будь-який зручний час до асортименту та чесна ціна. Буде важко за таких умов не задовольнити свої потреби у високоякісній продукції металевого прокату.

Особливості сталевого гарячекатаного квадрата

Він являє собою сталевий пруток, який має квадратний перетин. Виробництво регламентоване державними стандартами. Відповідно до них розміри сторін можуть змінюватись від 6 до 200 міліметрів. Довжина прутків може становити від півтора до дванадцяти метрів, що залежить від типу використовуваної у виробництві сталі.

Відрізнятися можуть як розміри і склад, а й клас точності. Вона буває підвищеною чи звичайною. У випадку першого класу точності квадрат використовується для виробництва різноманітних деталей, точних конструкцій. Проста точність зазвичай використовується для виробництва фасонного виду прокату.

Різні марки стали можуть застосовуватися у виробництві, у тому числі леговані, низьколеговані, вуглецеві якісні або прості. Маса прокату залежить від довжини та інших розмірів. Ціна також може залежати від таких характеристик.

Сфера використання

Завдяки особливим технічним характеристикам сфера застосування квадрата сталевого дуже велика. Серед основних місць використання можна відзначити:

  • Промисловість.
  • Виготовлення елементів архітектурного декору.
  • Автомобільна промисловість.
  • Виготовлення сільськогосподарської техніки.
  • Промислове, цивільне будівництво та ін.

Сильні сторони

Якщо придбати сертифікований сталевий квадрат такого виду у перевіреному місці, можна розраховувати на кілька обов'язкових переваг:

  • Міцність.
  • Широка сфера застосування.
  • Чесну вартість.
  • Тривалість експлуатації та ін.

Купити сталевий гарячекатаний квадрат

Зробити це в Україні дуже просто, якщо звернутися до нашої компанії. Пропонується клієнтам тільки сертифікований металопрокат, який має всі документи, що підтверджують якість. Можна розраховувати на комфортне обслуговування, привабливі розцінки та багато іншого.

Попередньо можна дізнатися про технічні характеристики різних видів такого квадрата, тому що вони обов'язково представлені в каталозі. Там є ціна, фотографії. Якщо все одно залишатимуться якісь питання, вирішити їх можна за допомогою менеджерів. Їхні консультації надаються безкоштовно та в повному обсязі. Ми пропонуємо і зручні методи оплати, а доставка здійснюється максимально швидко у спосіб, обраний самим клієнтом при оформленні замовлення.