• Дихлорантин

Дихлорантин

30.00 грн/кг
  • Виробник: Украина
  • Код товару: 7906
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
X

Купити в один клік

Ми перезвоним Вам і уточним деталі

Способи оплати:

Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком


Гарантія повернення:

Безкоштовний обмін/повернення товару протягом
1 дня
Офіційна гарантія від виробника
 12 місяців
Вид за способом виготовлення порошок
Вид за хімічним складом Дихлорантин
Вид за призначенням використовують для дезінфекції: - виробів медичного призначення; виділень (кров, сеча, мокрота, блювотні маси, фекально-сечова завись та ін.)
Додаткові послуги Здійснюється порізка згідно із замовленням клієнта і упаковка продукції на замовлення клієнта Відправляється будь-якими перевізниками по Україні

Дихлорантин, складна хімічна сполука, білий, сірий або жовтуватий порошок, що має характерний запах хлору. Містить до 72% активного хлору. Добре розчиняється у воді, спирті, ефірі. Виробляють дихлорантин обробкою води хлором у присутності 5,5-диметилгідантоїну. Небезпечна речовина для здоров'я. Дуже токсичний. Не можна ковтати, пити розчини, вдихати пил. Небезпечний як аерозолі повітря. Уникати потрапляння на шкірні та слизові оболонки. Користуватися з обережністю, може спричинити опіки. Належить до 5 класу небезпеки. При контакті з горючими матеріалами можливе загоряння. Виготовляється за ТУ 6-01-672-79. При обробці препаратом басейнів слід керуватися СанПіН2.1.2.568-96.

Хімічна формула – С5Н6Cl2N2O2.

Де застосовується?

для знезараження води в плавальних басейнах та різних поверхонь у побуті, на виробництві та в медицині.

Основний продукт, що входить до складу багатокомпанентних препаратів.

Як бактерицидний препарат, що містить хлор, для дезінфекції застосовується при очищенні стічних вод.

У тваринництві та птахівництві для обробки інвентарю та технологічного обладнання, у м'ясо- та птахопереробних підприємствах, пунктах забою та транспорті для перевезення худоби, у ветеринарії, а також для обробки яєчної шкаралупи.

У дитячих та оздоровчих закладах, готелях, гуртожитках, спортивних комплексах, об'єктах культури, у пенітенціарних закладах для профілактики та у разі виявлення вогнища інфекції.

Для дезінфекції медичних та біохімічних лабораторій. Має сильну антимікробну, антивірусну та протигрибкову дію.

У складі деззасобу дихлорантин використовується медичними установами для обробки металевих, керамічних, дерев'яних, пластикових поверхонь, білизни, санітарно-технічного обладнання, медичного інструментарію, посуду, у тому числі проти туберкульозної палички, а також для генеральних прибирань та дезінфекції медичних відходів.


    У нас ви можете придбати Дихлорантин за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре