• Двоокис титану марки РЦ - 1

Двоокис титану марки РЦ - 1

1625.00 грн/кг
  • Виробник: Украина
  • Код товару: 7898
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
X

Купити в один клік

Ми перезвоним Вам і уточним деталі

Способи оплати:

Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком


Гарантія повернення:

Безкоштовний обмін/повернення товару протягом
1 дня
Офіційна гарантія від виробника
 12 місяців
Вид за способом виготовлення порошок
Вид за хімічним складом Двоокис титану марки РЦ - 1
Вид за призначенням використовується для вододисперсійних фарб зовнішнього та внутрішнього застосування, кольорових цементів, декоративних штукатурок, сухих будівельних сумішей, паперу, синтетичних волокон, гумово-технічних виробів, суперконцентратів пігментів на основі поліолефінів.
Додаткові послуги Здійснюється порізка згідно із замовленням клієнта і упаковка продукції на замовлення клієнта Відправляється будь-якими перевізниками по Україні

Двоокис титану марки РЦ - 1 – продукт, що отримується шляхом механохімічної активації імпортованих та вітчизняних рутильних пігментів хлоридного способу виробництва.

Композиційний діоксид титану відрізняється підвищеною білизною, покращеною сипкістю, мінімізованою агрегацією та забезпечує яскравість та рівномірність забарвлення різних композитів. Пігмент відрізняється підвищеною стійкістю до пожовтіння, забезпечує підвищену теплостійкість, атмосферо- та світлостійкість пігментованих матеріалів.

Хімічна формула – TiO2.

Використовується для вододисперсійних фарб зовнішнього та внутрішнього застосування, кольорових цементів, декоративних штукатурок, сухих будівельних сумішей, паперу, синтетичних волокон, гумово-технічних виробів, суперконцентратів пігментів на основі поліолефінів.


    У нас ви можете купити Двоокис титану марки РЦ-1 за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре