• Форміат натрію (натрій мурашинокислий)

Форміат натрію (натрій мурашинокислий)

48.00 грн/кг
  • Виробник: Украина
  • Код товару: 8079
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
X

Купити в один клік

Ми перезвоним Вам і уточним деталі

Способи оплати:

Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком


Гарантія повернення:

Безкоштовний обмін/повернення товару протягом
1 дня
Офіційна гарантія від виробника
 12 місяців
Вид за способом виготовлення порошок
Вид за хімічним складом Форміат натрію (натрій мурашинокислий)
Вид за призначенням Є добавкою в протиожеледних матеріалів для зниження впливу на навколишнє середовище та на металеві частини транспорту та штучних споруд об'єктів дорожнього господарства (інгібітор корозії). Використовується як відновник в органічному синтезі
Додаткові послуги Здійснюється порізка згідно із замовленням клієнта і упаковка продукції на замовлення клієнта Відправляється будь-якими перевізниками по Україні

Форміат натрію (натрій мурашинокислий) – хімічна сполука з формулою HCOONa, побічний продукт виробництва пентаеритриту. Використовується як відновник у органічному синтезі. Форміат натрію технічний є форміат натрію з незначною домішкою пентаеритриту та його похідних. Форміат натрію технічний використовується як протиморозна добавка у виробництві будівельних конструкцій, у шкіряній промисловості як агент у переддубільних операціях, як сировина у виробництві мурашиної кислоти. Кристалічний порошок білого чи сірого кольору без сторонніх домішок, видимих ​​неозброєним оком. Допускається зелений відтінок. Добре розчинний у воді, слабо розчинний у спиртах, не розчинний в ефірах. Вибухобезпечний і не горючий, однак у місцях зберігання та роботи з форміатом натрію слід забороняти куріння та застосування відкритого вогню.


Хімічна формула – HCOONa.

Де застосовується?

Як добавка в протиожеледі матеріали для зниження впливу на навколишнє середовище та на металеві частини транспорту, штучних споруд об'єктів дорожнього господарства (інгібітор корозії).

Як протиморозна добавка форміат натрію застосовується при зведенні монолітних бетонних і залізобетонних конструкцій, монолітних частин збірно-монолітних конструкцій і замонолічування стиків збірних конструкцій, а також при виготовленні збірних бетонних та залізобетонних виробів на полігонах при середньодобовій температурі зовнішнього повітря нижче 5 градусів.

Бетон з даною добавкою забороняється застосовувати в попередньо напружених конструкціях, армованих сталлю класів AT-IY, AT-YI, A-IY та А-У, у бетонних та залізобетонних конструкціях, призначених для експлуатації у водних та газових середовищах при відносній вологості повітря понад 60 % за наявності у заповнювачі включень реакційноздатного кремнезу, в залізобетонних конструкціях для електрифікованого транспорту та промислових підприємств, що застосовують постійний електричний струм.

Форміат натрію вводиться в бетонну суміш у кількості: - 2% від маси цементу в перерахунку на сухий форміат натрію при розрахунковій температурі твердіння до -10° C - 4% маси цементу при перерахунку на сухий форміат натрію при розрахунковій температурі твердіння до -15°C.

При приготуванні бетону (розчину) добавку необхідно розчинити у теплій воді. Отриманий розчин додається разом із водою замішування. Отриманий розчин слід дозувати до бетонозмішувача через дозатор хімічних добавок або через дозатор води, при цьому слід знизити витрати води замішування на 7-13%.

    У нас ви можете придбати Форміат натрію (натрій мурашинокислий) за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре