Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
58.50 грн
/кг

Грунтовка ГФ-021

Виробник: Украина
Код товару: 7897
В наявності
58.50 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Грунтовка ГФ-021 типу гліфталевих – це густо пігментована суспензія в алкідному лаку, збагачена сикативами та розчинниками, а також стабілізуючими добавками.

Високо покривають можливості роблять грунтовку універсальним засобом, що використовується для покриття будь-яких видів поверхонь: метал, пластик, ДСП і навіть дерева. Не вбирається в пористу поверхню, а надійно фіксується рівним міцним шаром.

Засіб має високий антикорозійний ефект і створює щільне і стійке покриття, що надійно оберігає від негативного і руйнівного впливу опадів, води з різними агресивними домішками, хімічних і розчинів, що чистять, навіть масел. Витримує коливання температури – 44°C до +60°C.


Грунтовка ГФ-021 не є засобом, що проникає. Не рекомендується використовувати для пухких і пористих поверхонь, оскільки фіксується тонким шаром і не вбирається в шари матеріалів.

Де застосовується?

Грунтовка ГФ-021 може використовуватись самостійно або служити базовим покриттям для подальшого нанесення будь-яких різновидів емалей та фарб. Допомагає зменшити витрати наносимих поверх засобів, покращує їх стійкість та антикорозійне покриття, покращує агдезію. Має ударостійке покриття, стійке до перетирання.

Перед використанням ґрунтовку необхідно ретельно перемішати до однорідної маси. Якщо потрібно більш рідка консистенція, можна домогтися її за допомогою розріджувачів уайт-спирту, ксилолу, скипидару або сольвенту. Якщо роботи проводяться з електричними полями, виробник рекомендує використовувати розріджувачі групи РЕ-3В, РЕ-4В. Загальна маса суміші не повинна перевищувати 1/4 пропорції, при її порушенні ефективність засобу може значно знижуватися.

Рекомендується наносити ґрунтовку даного виду при температурі +5°C та вище. Бажано на суху та очищену від сторонніх домішок, пилу та інших хімічних засобів поверхню. Час висихання першого шару 24 години за середньої температури +20 °C. Дані можуть змінюватись в залежності від температури навколишнього середовища або кількості шарів, що наносяться. Витрата матеріалу становить 60-100 г на квадратний метр. Показники можуть змінюватися залежно від стану поверхні, що покривається.

    У нас ви можете придбати Ґрунтовка ГФ-021 за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Вид за способом виготовлення
рідке
Вид за хімічним складом
Грунтовка ГФ-021
Вид за призначенням
для ґрунтування металевих та дерев'яних поверхонь з метою підготовки поверхні перед нанесенням різних типів емалей (типу ПФ, ГФ, ЕФ, ФО та ін.)
Додаткові послуги
Здійснюється порізка згідно із замовленням клієнта і упаковка продукції на замовлення клієнта Відправляється будь-якими перевізниками по Україні

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Чорний металопрокат
Чорний металопрокат
Оцинкований металопрокат
Оцинкований металопрокат
Нержавіючий маталопрокат
Нержавіючий маталопрокат
Кольоровий металопрокат
Кольоровий металопрокат
Гумотехнічні вироби
Гумотехнічні вироби
Пластмаси та полімерні матеріали
Пластмаси та полімерні матеріали
Азбестоцементні вироби
Азбестоцементні вироби
Електро- та теплоізоляційні матеріали
Електро- та теплоізоляційні матеріали
Пиломатеріали
Пиломатеріали
Хімічна продукція
Хімічна продукція
Залізобетонні вироби
Залізобетонні вироби
Онлайн курсы IT