Показано з 1 по 12 із 82 (7 сторінок)

Рукав напірний маслобензостійкий ГОСТ 10362-76 в Україні.

Він є різновидом шланга, який використовується для перекачування бензину. В основі лежить державний стандарт №10362-76, який суворо регламентує процес виробництва. Основним призначенням є подача індустріальної олії, дизельного палива та інших нафтопродуктів. У нас можна замовити високоякісний рукав із повним набором необхідних технічних характеристик. Вивчити їх можна у зручному каталозі, тому що там завжди є детальний опис, фотографії та всі інші дані. Також можна звернутися за консультацією до менеджера, який допоможе вникнути в деталі та знайти збалансоване рішення. Оформлення замовлення доступне на інтуїтивному рівні, а ціна завжди приємно вражає своєю доступністю.

Особливості та характеристики

Рукави такого типу відносяться до категорії міцних різновидів шлангів, виготовлених з гуми. Виробничий процес суворо регламентується, що визначає високу якість, забезпечує довговічність експлуатації та виконання всіх безпосередніх функцій на належному якісному рівні.

Діаметр рукава є дуже важливим фактором, що визначає показники тиску. У виробництві застосовується спеціальний склад, з якого забезпечується належний рівень захисту від нафтопродуктів. Вдається завдяки йому домогтися потрібних показників стійкості до олій та бензину.

Рукави МБС можуть застосовуватися за різних умов і температур. Вони мають якісний армуючий шар, що захищає від деформаційних процесів. Там є текстильні корди, застосування яких також дуже важливе. Головне під конкретну сферу застосування – підібрати оптимальну модель, що у нас дуже просто зробити за допомогою менеджерів.

Сфера використання

Підійдуть шланги для перекачування подачі різноманітних видів паливних та мастильних матеріалів, у тому числі олії, дизеля та багато іншого. Вони переважно використовуються там, де проводяться роботи з нафтопродуктами. Це можуть бути нафтопереробні підприємства, заправні станції та багато інших подібних об'єктів. Працювати вони можуть під високим тиском, динамічному або статичному положенні та ін. Для перекачування технічних масел, бензину або дизельного палива все це оптимальне рішення.

Переваги

Купівля сертифікованих рукавів такого типу дозволяє отримати кілька переваг:

  • Захищеність від впливу нафтопродуктів.
  • Тривалий термін служби завдяки ретельно продуманій конструкції.
  • Міцність та ін.

Купити рукави напірні маслобензостійкі ГОСТ 10362-76

Замовити їх практично у будь-якій потрібній кількості та на вигідних умовах у нас дуже просто. Можна розраховувати на комфортне обслуговування, незалежно від розміру замовлення. Доставка після його оформлення здійснюється оперативно у спосіб, зручний для клієнта. Сплатити покупку теж не важко. Офіційна гарантія якості поширюється на всі шланги, що представлені в каталозі, що стає додатковим плюсом до класного обслуговування.