Показано з 1 по 12 із 26 (3 сторінок)

Рукави високого тиску з металевим обплетенням (РВД) ГОСТ 6286-78 в Україні.

Рука високого тиску цієї моделі виготовлена у повній відповідності до державного стандарту. Він є трубопровід, що володіє гнучкою конструкцією. У його складі є кілька спеціальних трубок, які вставляються одна в одну. Додатково вони мають фітинги для забезпечення надійного з'єднання. Армування за допомогою навивки спірального типу допомагає зробити конструкцію міцнішою, що розширює сферу застосування. У нас замовити такі вироби можна швидко та на вигідних умовах, тому що стабільно пропонується приваблива вартість та бездоганний сервіс. Можна розраховувати на отримання кваліфікованої консультації, яка допоможе детальніше вникнути в основні характеристики, знайти кращу модель рукава під свої потреби і оформити вигідне замовлення.

Особливості та основні характеристики.

Рукави високого тиску такого типу відрізняються добрим рівнем надійності та міцності, тому що виготовляються за всіма стандартами. Вони можуть бути обплетені металевим дротом для надання більш високого рівня міцності та надійності. Також для цього можуть застосовуватись спеціальні види текстилю, синтетичні нитки.

Через РВД здійснюється переміщення різноманітних видів технічних рідин. Гідравлічні шланги можуть відрізнятися не тільки видом обплетення, але й деякими розмірами.

Сфера використання

Рукави високого тиску з металевим обплетенням можуть застосовуватися на об'єктах, де потрібно переміщати різноманітні види рідини технічного походження, наприклад, мінеральні або синтетичні олії, емульсії, складні фосфатні ефіри та багато іншого. Застосовуються шланги у різноманітних видах техніки, серед яких:

  • Сільськогосподарська.
  • Лісозаготівельна.
  • Будівництво.
  • Дорожня.
  • Підйомна та ін.

Ще вони активно застосовуються у металургійній, промисловій, гірничодобувній сферах. Стануть в нагоді рукави на вантажних або легкових транспортних засобах, якщо там застосовуються гідравлічні вузли.

Переваги РВС

Якщо це сертифіковані рукави, виконані за державним стандартом надійним виробником, можна розраховувати на отримання кількох важливих переваг:

  • Високі показники міцності та надійності експлуатації.
  • Широка сфера застосування, причому навіть у твердих умовах.
  • Довговічність та ін.

Вартість за такого набору переваг приємно дивує доступністю, але отримати її можна лише у нас.

Купити рукави високого тиску з металевим обплетенням

Недорого придбати їх із гарантією якості та кращої ціни в Україні дуже просто у потрібній кількості, якщо звернутися до нас. Компанія пропонує всім клієнтам персональний підхід, високоякісне обслуговування, сучасний сервіс та багато інших подібних переваг. Можна розраховувати на просте та оперативне оформлення замовлення як великого, так і не дуже. Доставка після цього здійснюється в стислий термін і завжди саме в той спосіб, який для себе вибирає клієнт, що максимально зручно.