Показано з 1 по 12 із 256 (22 сторінок)

Силіконова гума в Україні

Вона є унікальним різновидом гуми, яка володіє високими показниками еластичності. Завдяки їм матеріал активно використовується у різноманітних галузях промисловості. В основі виробництва застосовуються силікони, що характеризуються підвищеними показниками універсальності. Тому їх використання допускається у багатьох сферах, включаючи харчову промисловість, електроніку та багато іншого. Щоб підібрати під конкретну сферу застосування необхідні види продукції, треба звернутися до досвідчених професіоналів. Наші менеджери готові у будь-якій ситуації прийти на допомогу та допомогти знайти оптимальне рішення. На окрему увагу заслуговує висококласний сервіс, який оцінить кожен клієнт без винятку.

Особливості, характеристики

Випускатися силіконова гума може у різноманітних форматах, де відрізняється структура матеріалу та переріз. Можна знайти силіконові шнури із квадратним або круглим перетином. До окремої категорії можна віднести пористі силікони. Всі вони мають унікальні властивості, що розширює сферу застосування.

Силіконові профілі можуть використовуватись у різноманітних місцях, що дозволяє задовольнити конкретні потреби. Як основний матеріал виробництва зазвичай застосовується силіконовий каучук, за допомогою якого вдається забезпечити нормальні показники зчеплення з матеріалами. Додаватися до складу поліпшення показників еластичності можуть пластифікатори. Вулканізатори відповідають за в'язкість. За допомогою спеціальних наповнювачів кінцевий виріб може отримувати різні кольори, об'єм та інші характеристики. Крім цього, відрізнятися продукція може за призначенням. Є гума для зазорів, стиків та інших варіантів застосування.

Сфера використання

Купівля сертифікованої продукції дозволяє отримати доступ до широкої сфери застосування. Серед основних варіантів можна відзначити:

  • Прокладки у різноманітних місцях.
  • Ущільнення в коптильні, печі для приготування хліба.
  • У морозильній та холодильній техніці.
  • Для вікон, дверей, люків та ін.

Активно застосовуються гумові вироби також у опалювальному, газовому обладнанні. Каучук може стати в нагоді як ізоляційний матеріал для електричного обладнання та проводів.

Переваги

Серед основних переваг, які має кожна гума силіконова у нашому каталозі, можна відзначити:

  • Захищеність від різних негативних факторів.
  • Термічну стійкість.
  • Надійність в експлуатації.
  • Безпека та ін.

Купити силіконову гуму

Якщо звернутися до нас, набути її різних видів буде дуже просто, причому на максимально вигідних умовах. Ціна завжди приємно вражає, як і якість обслуговування, сервісу. Менеджери допоможуть розібратися у відмінностях, технічних характеристиках, дізнатися вартість та всі інші нюанси. Це позначається на здійсненні вдалого вибору кожної окремої ситуації. Офіційна гарантія якості також важлива, як і доступ до різних варіантів оплати, доставки та просто класного сервісу. У нас можна знайти лише сертифіковану силіконову гуму.