• Хлороформ (у пляшках 1,5 кг)

Хлороформ (у пляшках 1,5 кг)

351.00 грн/кг
  • Виробник: Украина
  • Код товару: 8083
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
X

Купити в один клік

Ми перезвоним Вам і уточним деталі

Способи оплати:

Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком


Гарантія повернення:

Безкоштовний обмін/повернення товару протягом
1 дня
Офіційна гарантія від виробника
 12 місяців
Вид за способом виготовлення рідке
Вид за хімічним складом Хлороформ
Вид за призначенням використовувався як анестетик під час проведення хірургічних операцій
Додаткові послуги Здійснюється порізка згідно із замовленням клієнта і упаковка продукції на замовлення клієнта Відправляється будь-якими перевізниками по Україні

За нормальних умов безбарвна летюча рідина, що містить хлор, з ефірним запахом і солодкуватим смаком. Хлороформ (у пляшках 1,5 кг) не розчиняється у воді – утворює з нею розчини з масовою часткою до 0,23 %, – змішується з більшістю органічних розчинників. Негорючий. Якщо довго зберігати хлороформ на світлі у теплому місці – при роботі з ним можливі отруєння фосгеном.


У промисловості хлороформ виробляють хлоруванням метану чи хлорметану. Реакційну суміш нагрівають до температури 400-500 °C. У цьому відбувається серія хімічних реакцій. Подібне відбувається також при висвітленні суміші ультрафіолетом.


Результатом процесу є суміш, що складається з метилхлориду, дихлорметану, хлороформу і тетрахлорметану. Розділення речовин здійснюється дистиляцією.


Хімічна формула – CHCl3.

Де застосовується?

У медицині та ветеринарії. Завдяки наркотичним властивостям його використовують як наркоз. Він однаково діє не тільки на людей та тварин, а й на рослини, бактерії та грибки. Внаслідок застосування хлороформу настає призупинення життєдіяльності та зростання живих організмів. Хлороформ уповільнює або дуже припиняє процеси гниття, спиртового бродіння цукру, що лягло в основу антиферментативних та антисептичних якостей хлороформу.

Як анестезію, для зменшення шкідливих ефектів хлороформу, його застосовують точним дозуванням і з великою кількістю кисню.

При виявленні пацієнта міозиту або невралгії.

Зовнішнє застосування хлороформу - у суміші для розтирань.

    У нас ви можете купити Хлороформ (у пляшках 1,5 кг) за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре