• Електроди для спектрального аналізу С-3

Електроди для спектрального аналізу С-3

20.00 грн/кг
  • Виробник: Украина
  • Код товару: 11834
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
X

Купити в один клік

Ми перезвоним Вам і уточним деталі

Способи оплати:

Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком


Гарантія повернення:

Безкоштовний обмін/повернення товару протягом
1 дня
Офіційна гарантія від виробника
 12 місяців
Вид за способом виготовлення електрод
Вид за хімічним складом графіт
Вид за призначенням для повітряно-дугового різання сталі та зварювання міді, зрізування заклепок, видалення прибутків та дефектів лиття, стружки електроприхваток та зварних швів при силі струму до 1000 А
Додаткові послуги Здійснюється порізка згідно із замовленням клієнта і упаковка продукції на замовлення клієнта Відправляється будь-якими перевізниками по Україні

Електроди для спектрального аналізу С-3 застосовують для повітряно-дугового різання сталі та зварювання міді, зрізання заклепок, видалення прибутків і дефектів лиття, стружки електроприхваток і зварних швів при силі струму до 1000 А.


Вугільні електроди виробляють шляхом пресування та подальшої термічної обробки вугільного порошку у вигляді стрижнів круглого та прямокутного перерізу.


Для повітряно-дугового різання виробляють стрижні круглого перерізу (марки ВДК), діаметром 6, 8, 10, 12 мм та довжиною 300 мм, а також плоскі стрижні марки ВДП, перетином 5x12 та 5X18 мм та довжиною 350 мм. Для зварювання виробляють круглі стрижні марки СК діаметром 4-18 мм та завдовжки від 250 мм. Для покращення теплофізичних властивостей та більшої стійкості вугільні стрижні піддають графітизації шляхом термічної обробки за температури 2600 °С. Графітизація зменшує омічний опір електродів у 4 рази, тому вони менше нагріваються, менше окислюються (згоряють) і застосовуються при струмі більшої величини.


При експлуатації електродів, що не плавляться, слід дотримуватися технологічних правил, що забезпечують якісне виконання зварювання або різання, а також менший знос електрода в процесі роботи. Зварювання та різання вугільним електродом, а також плазмове різання можливі лише постійним струмом прямої полярності. Необхідно також виконувати технологічні рекомендації щодо заточування кінця електрода та його закріплення.


    У нас ви можете придбати Електроди для спектрального аналізу С-3 за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре