• Електрод СК-15

Електрод СК-15

30.00 грн/кг
  • Виробник: Украина
  • Код товару: 11837
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
X

Купити в один клік

Ми перезвоним Вам і уточним деталі

Способи оплати:

Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком


Гарантія повернення:

Безкоштовний обмін/повернення товару протягом
1 дня
Офіційна гарантія від виробника
 12 місяців
Вид за способом виготовлення електрод
Вид за хімічним складом графіт
Вид за призначенням для повітряно-дугового різання сталі та зварювання міді, зрізування заклепок, видалення прибутків та дефектів лиття, стружки електроприхваток та зварних швів при силі струму до 1000 А
Додаткові послуги Здійснюється порізка згідно із замовленням клієнта і упаковка продукції на замовлення клієнта Відправляється будь-якими перевізниками по Україні

Електрод СК-15, застосовують для повітряно-дугового різання сталі та зварювання міді, зрізання заклепок, видалення прибутків та дефектів лиття, стружки електроприхваток та зварних швів при силі струму до 1000 А.


Вугільні електроди виробляють шляхом пресування та подальшої термічної обробки вугільного порошку у вигляді стрижнів круглого та прямокутного перерізу.


Для повітряно-дугового різання виробляють стрижні круглого перерізу (марки ВДК), діаметром 6, 8, 10, 12 мм та довжиною 300 мм, а також плоскі стрижні марки ВДП, перетином 5x12 та 5X18 мм та довжиною 350 мм. Для зварювання виробляють круглі стрижні марки СК діаметром 4-18 мм та завдовжки від 250 мм. Для покращення теплофізичних властивостей та більшої стійкості вугільні стрижні піддають графітизації шляхом термічної обробки за температури 2600 °С. Графітизація зменшує омічний опір електродів у 4 рази, тому вони менше нагріваються, менше окислюються (згоряють) і застосовуються при струмі більшої величини.


При експлуатації електродів, що не плавляться, слід дотримуватися технологічних правил, що забезпечують якісне виконання зварювання або різання, а також менший знос електрода в процесі роботи. Зварювання та різання вугільним електродом, а також плазмове різання можливі лише постійним струмом прямої полярності. Необхідно також виконувати технологічні рекомендації щодо заточування кінця електрода та його закріплення.


    У нас ви можете придбати Електрод СК-15 за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре