• Гранула ПВХ, ПЛ-1, ПЛ-2 (вторинка)

Гранула ПВХ, ПЛ-1, ПЛ-2 (вторинка)

26.00 грн/кг
  • Виробник: Украина
  • Код товару: 11967
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
X

Купити в один клік

Ми перезвоним Вам і уточним деталі

Способи оплати:

Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком


Гарантія повернення:

Безкоштовний обмін/повернення товару протягом
1 дня
Офіційна гарантія від виробника
 12 місяців
Вид за способом виготовлення первинна, вторинна
Вид за хімічним складом полівінілхлорид
Вид за призначенням використовується у виробництві шланга, кабельно-провідникової продукції.
Додаткові послуги Здійснюється порізка згідно із замовленням клієнта і упаковка продукції на замовлення клієнта Відправляється будь-якими перевізниками по Україні

Гранула ПВХ, ПЛ-1, ПЛ-2 (вторинка) застосовується в кабельній промисловості для виготовлення ізоляції та оболонок для кабелів, проводів та шнурів. Відрізняються хорошими ізоляційними властивостями, високою механічною міцністю та стійкістю до сонячної радіації.

Полімер є комплексом добавок до основної речовини – полівінілхлориду. Полівінілхлорид утворюється за допомогою полімеризації хлористого вінілу у воді за температури від +40 до +50⁰С під надмірним тиском близько 50-70 Н/мм2. Сам хлористий вініл виділяють з ацетилену та етилену при крекінгу та піролізі нафтових продуктів, сухій перегонці кам'яного вугілля або одержують із природного газу.


Для надання полімерного матеріалу відповідних властивостей, вводять спеціальні речовини, що викликають придбання як позитивних, і негативних характеристик. Наприклад, для ізоляційного ПВХ пластикату потрібно отримати хороші електричні характеристики, а для ПВХ пластикату під створення оболонки потрібні підвищені механічні характеристики, покращена стійкість до сонячної радіації та запобігання розвитку мікроорганізмів.


Гранула використовується у виробництві шланга, кабельно-провідникової продукції.


    У нас ви можете купити Гранула ПВХ, ПЛ-1, ПЛ-2 (вторинка) за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре