• Круг нержавіючий 35,0 AISI 304

Круг нержавіючий 35,0 AISI 304

200.00 грн/кг
  • Виробник: Украина
  • Код товару: 2783
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
X

Купити в один клік

Ми перезвоним Вам і уточним деталі

Способи оплати:

Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком


Гарантія повернення:

Безкоштовний обмін/повернення товару протягом
1 дня
Офіційна гарантія від виробника
 12 місяців
Діаметр 2-200мм
Вид за способом виготовлення холоднокатанный
Вид за хімічним складом высоколегированная сталь
Вид за призначенням для производства деталей различного типа и сложности, служит полуфабрикатом для строительных и токарных работ
Додаткові послуги Осуществляется резка согласно заказу клиента и упаковка продукции по заказу клиента. Отправляется любыми перевозчиками по Украине.

Круг нержавіючий 35,0 AISI 304 - це сортовий прокат, пруток круглого діаметру або болванка, виготовлені з нержавіючої високолегованої сталі. Застосовується Нержавіючий круг для деталей різного типу і складності, служить напівфабрикатом для будівельних і токарних робіт.

Круг нержавіючий калібрований

За рахунок додаткового полірування та шліфування даний вид продукції характеризується більш привабливим зовнішнім виглядом та високою якістю поверхні, порівняно з гарячекатаними прутками. Розміри каліброваних прутків – точніші. Застосовується як заготовка для накатки, штампування і для багатьох інших цілей, у тому числі – як декор. Для підвищення еластичності та твердості заготовки піддають термообробці.

Виготовляється методом холодної прокатки з наступним калібруванням зі сталі марок AISI 304, AISI 316 (кислостійка), AISI 321 (жароміцна) та інших марок. Калібровані круги, діаметр яких становить до 25 мм (включно), можуть проводитися в мотках. Технічні умови матеріалу регламентуються ГОСТ 5949-75, а сортамент продукції – ГОСТ 7417-75. Нержавіюче калібрований коло відповідає Європейському стандарту DIN EN 10060-2004.

Круг нержавіючий AISI 304

Продукція виробляється з аустенітної хромонікелевої сталі, затребуваної як харчової, так і в багатьох інших галузях промисловості. Деталі та обладнання з нержавіючих кіл AISI 304 справно працюють в умовах підвищених температур та агресивних середовищ, у тому числі кислих.

Усі круги, виготовлені з нержавіючої сталі, мають кілька загальних характеристик, зокрема:

- Високий рівень жаростійкості, що дає можливість виготовити деталі для експлуатації у високому температурному режимі;

- хорошу опірність корозії;

- Можливість зварювання;

- зносостійкість;

- Міцність;

- можливість механічної обробки, у тому числі у холодному стані.

Основним споживачем нержавіючих кіл є машинобудівний сектор. З цього виду металопрокату виготовляються вали, фланці, шестерні, підшипники, деталі електродвигунів, насосів, корпусів та іншого обладнання.

У нас ви зможете купити Круг нержавіючий 35,0 AISI 304 за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи вам у термін виконувати будь-які будівельні роботи.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре