Показано з 1 по 12 із 27 (3 сторінок)

Алюмінієвий круг в Україні

Він відноситься до дуже затребуваних різновидів металевого прокату. Виконується виріб у формі прутка, який має круглий перетин. Пропонується великий асортимент типорозмірів, що дозволяє підібрати практично під будь-які потреби потрібне рішення. У нас можна знайти сертифіковане коло алюмінієве від перевіреного виробника, яке обов'язково відповідає українським та міжнародним стандартам. Менеджери допоможуть розібратися в деталях та порівняти основні технічні характеристики для прийняття правильного рішення. Офіційна гарантія якості надається на всю продукцію, що також надзвичайно важливо.

Характеристики та особливості виробів

Алюмінієві круги можуть мати різний переріз, який варіюється від 6 до 400 мм. Довжина також може кардинально відрізнятися, що дозволяє завжди знайти потрібний варіант. Зазвичай вона варіюється в межах від півтора до шести метрів. У виробництві зазвичай використовується метод гарячого катання, але може застосовуватися холодне деформування. За допомогою термічної обробки вдається надати необхідні технічні характеристики коло. Холодний прокат не передбачає здійснення нагріву та попередньої підготовки.

Кола можуть бути неплакованими та плакованими. Останній варіант має додаткове покриття поверхні. Відрізнятися дротики можуть ступенем точності. Також можуть застосовуватися різні варіанти сплаву, які мають унікальні відмінності. До алюмінію можуть додаватися деякі компоненти, які покращують його основні робочі показники.

Де використовується алюмінієвий круг?

Сфера використання є досить широкою, тому що це популярний матеріал. Може він застосовуватись у багатьох сферах, серед яких:

 • Харчова промисловість.
 • Хімічна промисловість.
 • Виробництво інструментів, устаткування.
 • Електрична техніка.
 • Авіабудування.
 • Суднобудування та ін.

Переваги

При покупці сертифікованого алюмінієвого кола можна розраховувати на обов'язкову кількість переваг, серед яких:

 • Відмінні показники міцності.
 • Опірність корозійним процесам, що знаходиться на дуже високому рівні.
 • Довговічність.
 • Пластичність.
 • Хороші показники зварюваності та ін.

Купити алюмінієві круги

Недорого придбати їх у необхідній кількості, розраховуючи на професійні консультації та просто класний сервіс, дуже просто у нашій компанії. Менеджери допоможуть розібратися в тонкощах продукції та системи оформлення замовлення, якщо потрібно.

Ціна у нас завжди найпривабливіша на українському ринку металевого прокату. Можна придбати продукцію в роздріб чи оптом. Незалежно від розміру замовлення, гарантується швидка доставка зручним способом, доступ до різних варіантів оплати. Консультанти допоможуть вибрати потрібну довжину, діаметр та інші технічні характеристики під актуальні потреби використання. У зручному каталозі можна буде швидко розібратися самостійно, що додатково спрощує процес вибору та безпосереднього придбання. Оцінити це може кожен клієнт.