Показано з 1 по 12 із 59 (5 сторінок)

Латунний круг в Україні

Він є видом прокату, який виробляється з якісних марок латуні. Це матеріал, який поєднує в собі мідь та цинк у певних пропорціях. Додаватися до складу можуть і деякі інші компоненти, що надають додаткові переваги матеріалу. У нас можна знайти коло у великому асортименті. Відрізняються розміри, що використовуються марки у виробництві, ціна та інші деталі. Завдяки різноманіттю та підтримці кваліфікованих менеджерів нескладно буде в кожному окремому випадку ухвалити грамотне рішення та оформити вигідне придбання.

Особливості латунних кругів

Діаметр таких виробів може відрізнятись, щоб під конкретні потреби вдалося вибрати найкращий варіант. Зазвичай він варіюється в межах від 4 до 120 мм. Довжина становить у більшості випадків три метри.

Платок латунний є суцільним однорідним виробом, який виробляється за допомогою обробки під високим тиском. По всій довжині перетин буде однаковим. Має він різні форми, наприклад, кругом або правильним багатокутником, квадратів. Коло латунне має переріз відповідної форми. У виробництві можуть застосовуватись різні методи, серед яких холодного та гарячого деформування. Залежно від методу змінюються основні характеристики.

Для класифікації виробів застосовуються різні критерії, зокрема рівень точності. Він буває нормальним, підвищеним та високим. Пресовані латунні прутки можуть бути м'якими, твердими та напівтвердими.

Застосування

Використання кіл з латуні може бути найрізноманітнішим, тому що є чимало цікавих якісних характеристик. Серед основних місць застосування можна назвати виробництво:

  • Штуцерів та перехідників у газовій сфері.
  • Сантехнічне обладнання.
  • Дизайнерських та декоративних елементів.
  • Метизів.
  • Кріпильних елементів.
  • Різноманітних втулок та ін.

Завдяки унікальним характеристикам латуні коло добре обробляється на спеціальних верстатах, що додатково збільшує сферу застосування.

Переваги латунних кругів

Якщо це продукція, виконана на сертифікованому обладнанні, можна розраховувати на доступ до великої кількості важливих переваг:

  • Величезна сфера застосування.
  • Непогані показники надійності та міцності.
  • Несприйнятливість негативних впливів з боку вологості.

Купити латунні круги

Недорого придбати їх не складе жодних труднощів, якщо звернутися в надійне місце. Наша компанія має позитивну репутацію на сучасному ринку продажу металопрокату в Україні, тому що завжди пропонується багатий асортимент та комфортні умови для співпраці.

Придбати кола з латуні дуже просто з доставкою по всіх регіонах. Пропонується персональний підхід всім клієнтам, сучасне обслуговування, зручні методи оплати та багато іншого. Менеджер допоможе знайти потрібні типи кіл під свої потреби. Доставка дуже швидка і зручна, завдяки чому зроблене замовлення отримати не складе ніяких труднощів незалежно від регіону. Сплатити його також буде дуже просто.