Показано з 1 по 12 із 48 (4 сторінок)

Латунний дріт в Україні.

Вона є сортовий металопрокат тягнутого типу. У виробництві використовується з'єднання цинку та міді у заданій пропорції. Відрізнятися дріт може складом, перетином, довжиною та деякими іншими характеристиками. У нас можна знайти кілька основних різновидів такої продукції, яка має сертифікати якості, відповідає всім стандартам безпеки та надійності. Замовити її можна в потрібній кількості за лічені секунди. Якщо для з'ясування основних деталей буде потрібна консультація, отримати її не складе ніяких труднощів.

Особливості та характеристики

Дріт латунний виробляється методом волочіння, як холодного, і гарячого. Також може застосовуватись метод деформації. Марки стали застосовуються різні, але всі вони відповідають державним стандартам.

Продукція може відрізнятися способом виготовлення та типом перерізу. Воно буває квадратне, шестигранне, кругле. Точність виконання залежить від особливостей виробництва, може бути нормальною, підвищеною чи високою. Стан металу в сплаві теж відрізняється, буває твердим, м'яким та напівтвердим. Ще однією важливою характеристикою щодо класифікації є марка вихідного матеріалу.

Діаметр може змінюватись від кількох десятих часток міліметра до сантиметра, що дозволяє під конкретні експлуатаційні потреби знайти оптимальне рішення. Латунний дріт може бути без магнітних характеристик, загального призначення, а також зварювального.

Сфера використання

Вона може ефективно застосовуватися як окремий продукт у кольоровому металевому прокаті. З неї можуть вироблятися різноманітні види металевої продукції. Серед основних варіантів можна відзначити:

  • Троси.
  • Провід.
  • Кабель.
  • Метизи.
  • Цвяхи та багато іншого.

Завдяки широкому асортименту варіантів під конкретну сферу застосування можна знайти оптимальні за всіма параметрами види такого дроту.

Переваги латунного дроту

Купівля сертифікованого прокату у перевіреній компанії гарантує отримання обов'язкових переваг цієї продукції. Серед найпоширеніших і найважливіших тут можна назвати:

  • Високий рівень гнучкості, пластичності, що розширює сферу застосування.
  • Піддається простій та ефективної обробки різними способами. Її можна ефективно формувати, штампувати, різати, зварювати.
  • Підвищена захищеність від утворення оксидів та процесів іржавіння.
  • Довговічність застосування у різноманітних умовах.

Вартість при цьому приємно вражає доступністю, але для її отримання треба звернутися до нас.

Купити латунні дроти

Недорого придбати потрібний тип такої продукції у нас не складе жодних труднощів. Крім цього, можна розраховувати на професійні консультації, різні методи оплати та інші подібні плюси. Підтримка кваліфікованих менеджерів допоможе отримати відповіді на всі основні питання та знайти збалансоване рішення. Ціна стабільно демократична, а доставка здійснюється тим методом, який схвалить клієнт, що позначається на зручності.