Припій AlSi 12 (АК 12)
Припій ЛК 62-0,5
Припій ЛОК 59-1-0,3
Припій П'ютер метал
Припій ПІС 30
Припій ПІС 40
Припій ПІС 60
Показано з 1 по 12 із 55 (5 сторінок)

Припій в Україні

Він є легкоплавким сплавом з декількох металів, який характеризується температурою плавлення до 450 градусів. На сучасному ринку представлено досить велику кількість припоїв, що відрізняються матеріалом виробництва, вартістю та іншими характеристиками. Наша компанія дозволяє отримати в зручний час доступ до зручного каталогу, якісної продукції та сучасного сервісу. За допомогою менеджерів з досвідом нескладно знайти ідеальне рішення в кожній окремій ситуації, зорієнтуватися у здійсненні вибору і оформити замовлення. Доставка після цього буде організована гранично швидко та способом, який для себе обирає сам клієнт.

Основні види та особливості припоїв

На відповідному ринку пропонується кілька різновидів такої продукції, що має конкретну сферу застосування, переваги та особливості. Серед найпоширеніших видів можна відзначити:

 • Безсвинцевий.
 • Мідно-фосфорний.
 • ЛОК та ін.

У виробництві можуть застосовуватись різні матеріали, від чого залежать основні експлуатаційні характеристики. Серед основних матеріалів можна відзначити цинк, мідь, фосфор і т. д. Вони можуть поєднуватись у різних пропорціях, що дозволяє прийняти потрібне рішення під конкретні особливості використання. Вартість залежить від матеріалів і конкретного виду. У нас ціна завжди буде максимально доступною, у чому так просто переконатись.

Сфера використання

Основним призначенням даної продукції є процес паяння різноманітних матеріалів, у тому числі сталей, міді, чавуну, нікелю та багато іншого. Попередня консультація з нашими менеджерами допоможе під певну сферу застосування знайти найкраще рішення за всіма параметрами.

Переваги припою

Якщо він придбаний у правильному місці та виконаний за державними стандартами, забезпечується отримання кількох важливих переваг:

 • Ефективність застосування.
 • Виконує всі безпосередні функції.
 • Ефективність.
 • Безпека для здоров'я людини.

Купити припій

Недорого придбати його в Україні не так просто, як комусь може здатися на перший погляд. Щоб розраховувати на доступ до непоганого асортименту сертифікованої продукції, слід звернутися до перевіреної компанії, яка протягом тривалого часу займається продажем високоякісного металевого прокату. У нас завжди ціна відповідає якості та пропонується сервіс, орієнтований на потреби клієнтів. До основних причин, щоб замовити припій саме у нас, можна віднести:

 • Гарантія якості від виробника.
 • Доступ до великого асортименту класної продукції інтуїтивно зрозумілому каталозі. Там можна знайти інформацію про склад, вартість, основні технічні характеристики тощо.
 • Консультації менеджера, які допомагають не допустити у виборі жодної помилки, оформити замовлення.
 • Доставка, що здійснюється різними способами по регіонах країни.

Все це сприяє максимально комфортному і швидкому вибору якісного припою, сплатити який можна одним з безлічі способів.