Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
174.22 грн
/кг

Лист нержавіючий 304 5,0 (1,5х6,0) NO1

Виробник: Украина
Код товару: 2870
В наявності
174.22 грн
/кг
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Лист нержавіючий 304 5,0 (1,5х6,0) NO1- широкомасштабний і вживаний на ринку металопродуктів, що розповсюджується з марок стали, відрізняються високою корозійною стійкістю. Виготовляємо листи з нержавіючої сталі на спеціальному обладнанні - прокатних станках холодним, гарячим або гарячим способом (листи холоднокатані, гарячекатані). Технологія виробництва по багатому визначає прочні характеристики готового листа нержавіючої сталі. У якості матеріалу для виготовлення цього виду металевих виробів використовується нержавіюча сталь різного призначення (конструкційна загального призначення, харчова, жаропрочна) і марок (AISI 304, AISI 316Ti, 08X18T1, AISI 316, 12X18H10T, AISI. 430).

AISI 304 - сама популярна і поширена аустенітна нержавіюча сталь. Повищена жаропрочність стали AISI 304 обусловлена ​​легірующими добавками углерода і титана. Довговічність і робочі характеристики матеріалу забезпечують високий вміст нікеля і хрому. Закалка стали здійснюється в умовах заводу термообробки та азотом. Нержавіюча сталь стійка до високих і низьких температур, окислюється, легко сварюється, володіє підвищеною еластичністю, пластичністю і прочністю.

Листи з нержавіючої сталі використовуються і широко використовуються в різних галузях промисловості та народного господарства. Продукція нашла застосування в хімічній та харчовій промисловості, машинобудуванні, автомобілебудуванні, будівництві, фармацевтиці, флоті та багатьох інших.

Завдяки високій корозійній стійкості, тривалому терміну служби, універсальності, простоті використання (матеріал добре піддається монтажу, ковку, резині на інші види механічної обробки), асортименту, листовому прокату з нержавіючої сталі, що використовується для виробництва металоконструкцій для різного призначення, облицювальних споруд та споруд, формування полов, виготовлення емкостей, емкостей, посуди, торгового обладнання, ліфтів, бойлерів, басейнів і т.д. д.

У нас ви можете купити Лист нержавіючий 304 5,0 (1,5х6,0) NO1 по самій вигідній ціні в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконувати будь-які будівельні роботи в термін.

Основне
Вид за способом виготовлення
холоднокатанный
Вид за хімічним складом
относится к хромоникелевому классу низкоуглеродистых высоколегированных сталей
Вид за призначенням
Трубы, детали печной арматуры, муфели, теплообменники, реторты, патрубки, коллекторы выхлопных систем, электроды искровых зажигательных свечей, сварные аппараты и сосуды химического машиностроения, работающие при Т от -196 до 600 °С в средах средней активности
Габарити (ширина, довжина)
1000х2000мм, 1250х2500мм, 1500х3000мм
Додаткові послуги
Осуществляется резка согласно заказу клиента и упаковка продукции по заказу клиента. Отправляется любыми перевозчиками по Украине.
Країна виробник
Україна

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Чорний металопрокат
Чорний металопрокат
Оцинкований металопрокат
Оцинкований металопрокат
Нержавіючий маталопрокат
Нержавіючий маталопрокат
Кольоровий металопрокат
Кольоровий металопрокат
Гумотехнічні вироби
Гумотехнічні вироби
Пластмаси та полімерні матеріали
Пластмаси та полімерні матеріали
Азбестоцементні вироби
Азбестоцементні вироби
Електро- та теплоізоляційні матеріали
Електро- та теплоізоляційні матеріали
Пиломатеріали
Пиломатеріали
Хімічна продукція
Хімічна продукція
Залізобетонні вироби
Залізобетонні вироби
Онлайн курсы IT